Вважається, що з усіх існуючих на світі кондитерських виробів східні солодощі володіють найбільшою користю для людського організму. Одним з найпопулярніших східних десертів є рахат-лукум.
За легендою, одного разу султан, який обожнював всякі ласощі, зламав зуб. Причиною тому був твердий льодяник. Гніву високопоставленої особи не було меж, і, зрозуміло, придворний кондитер отримав завдання придумати рецепт м'якого десерту. Сказано - зроблено. Легенда оповідає про те, що Алі Махіддін Бекір створив рахат-лукум всього за одну ніч. Назву ж таке кондитер дав своєму дітищу неспроста: у перекладі з арабської оригінальне словосполучення означає «зручні шматочки».
Східні солодощі здобули особливої популярності у всьому світі, різноманітність рахат-лукуму дозволяє кожному вибрати частування за смаком. Його можна побачити у кожному магазині з солодощами та чи знаєте Ви що це таке та "з чим його їсти". Сьогодні ми з Вами поговоримо про склад рахат-лукуму та його корисні властивості.

Основу класичного лукуму становить цукровий сироп з крохмалем, що й обумовлює високу калорійність цього продукту. Так в лукумі в середньому міститься 320 Ккал на 100 грамів. В ідеальному рецепті лукума цукор і крохмаль повинні доповнюватися свіжоприготовленим пюре з фруктів або ж натуральним фруктовим соком. Властивості лукума будуть прямо залежати від його складу, в якому замість крохмалю може бути використаний агар-агар, а замість цукру мед. Також оригінальності смаку лукума додадуть прянощі (ваніль, імбир, кориця або шафран). Зверху лукум традиційно посипається цукровою пудрою або кокосовою стружкою для того, щоб солодкі шматочки не прилипали один до одного.

ТМ "Родина" виготовляє смачний натуральний рахат-лукум за оригінальною рецептурою. Ви можете рахат лукум купити оптом зі смаком апельсину, кокосу та банану. Оскільки ми використовуємо тільки якісну сировину, продукція відповідає встановленим стандартам якості.

Рахат-лукум може всього за кілька хвилин підняти настрій. Така властивість продукту обумовлено фізіологічною реакцією організму на вживання солодощів. Глюкоза стимулює викид в кров серотоніну, завдяки чому проблеми вже не здаються такими серйозними.

Фахівці вважають, що вживання рахат-лукум позитивно позначається на роботі серцевого м’яза.

Ласощі стимулюють витривалість і покращують самопочуття людей, які страждають від підвищеного артеріального тиску.

Якщо рахат-лукум запивати зеленим або трав’яним чаєм, можна розраховувати на зміцнення імунітету, підвищення опірності організму вірусам. Особливу увагу варто звернути на ласощі з додаванням лакриці. Цей природний антисептик ефективно бореться з інфекційними захворюваннями.

Шкода рахат-лукуму можлива лише в тому випадку, якщо Ви буде вживати його у великій кількості. У всіх інших випадках - це екзотичний, смачний та корисний десерт. Тому насолоджуйтесь оригінальним смаком в помірних кількостях.