Грунтовка - суміш, що наноситься першим шаром на підготовлену до фарбування або обробки поверхню для створення надійного зчеплення верхніх (криючих) шарів покриття з оброблюваної поверхні і вирівнювання її всмоктуючої здатності. Це абсолютно непримітний матеріал, від якого залежить якість фарбування будь-якої поверхні.

ТОВ Волф займається виготовленням і реалізацією лакофарбової продукції по всій Україні. Уся продукція підприємства Волф виготовлена згідно з державним стандартом ГОСТ, що гарантує та забезпечує високу якість лакофарбових матеріалів. В нашому асортименті грунтовка водостійка, антикорозійта та термостійка.

Здавалося б, навіщо використовувати додатковий матеріал перед звичним фарбуванням? Звичайно, можна штукатурити, шпаклювати, клеїти шпалери, фарбувати або виконувати інші оздоблювальні роботи, однак появи недоліків в цьому випадку не уникнути. Нанесені матеріали досить швидко почнуть відшаровуватися, тріскатися і лущитися, що в результаті обернеться купою сміття, додатковими фінансовими витратами та даремно витраченим часом.

Грунтувати стіни перед фарбуванням необхідно для того, щоб поліпшити структуру основи, зменшити вбирання вологи, зменшити кількість нанесення фарби. Грунтовка - це своєрідний посередник між стіною і декоративним покриттям, її використовують для того, щоб покриття прослужило довше. Покриття грунтовки забезпечує максимальну адгезію поверхні з матеріалом (фарба, клей, лак і т.д.), покращуючи якість і довговічність покриття. Грунт просочує стіну, проникає в дрібні тріщини і заповнює їх, склеюючи дрібні частинки і мікро відшарування. Таким чином, виходить однорідна поверхня, яка забезпечує міцну основу. Також використання грунтовки дозволяє приховати плями, вицвілі ділянки поверхні, підвищити блиск покриття (фарби або лаку).

Грунтувальні суміші поділяються на:

  • мінеральні;
  • акрилові;
  • алкідні;
  • універсальні.

Первісну обробку поверхні проводять мінеральними швидковисихаючими праймерами. Вони вирівнюють цегляну, бетонну основу для наступного фарбування. Грунт на мінеральній основі добре лягає на оштукатурені поверхні стін. Крім мінеральних є грунтовки на основі алкіду. Вони підходять для дерев'яних, пофарбованих поверхонь, придатні для ДВП, ДСП, керамічної плитки, скла, збільшують їх міцність для кращого зчеплення з фарбою.

На перший погляд, для людини, яка нічого не знає про ремонт, грунтовка - це лишні витрати. Надіємось, аргументи наших фахівців щодо необхідності її використання переконали Вас. Грунтовка є важливим матеріалом, який володіє багатьма корисними властивостями.