З кожним роком в Україні набувають популярності каркасні будинки. Це можна пояснити як функціональними можливостями цієї технології,  так і експлуатаційними характеристиками даного виду житла. Це й доступна ціна, й невелика вага будівлі, де можна заощадити на об'ємі фундаменту, й швидкість будівництва. Компанія "Хата-Зруб" йде в ногу з сучасними тенденціями і, серед своїх послуг, також надає Вам можливість замовити каркасний будинок. Каркасна технологія від "Хата-Зруб" - це сучасне, екологічне, високоякісне житло, з низьким споживанням енергії та низкою ціною будівництва. Будівництво каркасних будинків під ключ включає в себе досвід будівництва дерев’яних будинків, використання сучасних матеріалів та переосмислення понять про теплову ізоляцію будинку.

Основною відмінністю каркасного будинку є те, що у «каркаснику» основну несучу функцію виконує його скелет, а все решта - утеплювач та оздоблювальні матеріали. Частка несучого каркасу становить лише 8% від загального обсягу усіх матеріалів. Раціональне використання усіх матеріалів - це основний принцип каркасного будівництва.

Каркасна технологія передбачає розділення основної і огороджуючої функцій конструкції. Перша відводиться каркасу, який представляє собою жорсткий остов з вертикальних стійок, горизонтальних балок і діагональних розкосів. Каркас передає навантаження від стін і покрівлі фундаменту. Огороджувальні конструкції несуть навантаження тільки лише власної ваги, що дозволяє використовувати для їх будівництва легкі і термоеффектівні матеріали.

Технологія будівництва каркасних будинків отримала нове прочитання після появи сучасних утеплювачів. З їх допомогою стало можливим домагатися вираженого ефекту тепло збереження при малій товщині стін.

Завдяки поєднанню новітніх матеріалів та перевірених технологій, каркасні будинки надзвичайно енергоефективні. Збереження тепла в будинку забезпечує бездоганна теплоізоляція і особливості структури матеріалу. Сучасний утеплювач дозволяє будинку повільно остигати при відключенні опалення і дуже швидко нагріватися при підключенні котла. Канадські будівлі не знають холодних плям і протягів.

Великою перевагою є термін будівництва. Компанія "Хата-Зруб" виконає будівництво каркасного будинку всього за 10 днів.

Каркасна технологія використовує легкі міцні панелі, які не вимагають складного фундаменту. Конструкція з паль, бетону та армованого ростверку універсальна, вона може бути встановлена на різних грунтах і навіть у важкодоступних місцях, оскільки всі роботи ведуться без масштабної будівельної техніки.

Каркасний будинок - це оптимальний варіант для тих, хто хоче не тільки швидко і недорого звести гарну домівку, а й платити, як мінімум, вдвічі дешевше за його обігрів взимку.