На кафедрі органічної хімії Національного університету "Львівська політехніка" студенти розробили унікальні гідрогелеві пов'язки, які швидко загоюють рани. Для реалізації цієї ідеї дослідники затратили п’ять років. Пов’язка на 95 % складається з води і армована поліпропіленовою сіткою. Порівняно з аналогами, гідрогелеві пов'язки набагато краще захищають рану від механічних пошкоджень, а наповнення їх лікарськими препаратами широкого спектру дії (обезболюючими, бактеріостатичними, терапевтичними, гемостатичними) дозволяє гнучко підходити до лікувального процесу і враховувати індивідуальні особливості пацієнта та стадії загоєння рани.

Готові пов’язки можна застосовувати при лікуванні вогнепальних ран, опіків та пролежнів, а ще при різноманітних пошкодженнях шкіри. Вона щільно прилягає і не дозволяє бактеріям розмножуватись.

Цікавий факт: початковий задум науковців – суха пов’язка.

Гідрогелі допомагають підтримувати рану у вологому стані. При цьому вони поглинають надлишок рідини і тим самим підтримують необхідний водний баланс для відновних процесів. Українські гідрогелеві пов'язки при набуханні від води не руйнуються і не деформуються, добре прилягають до рани, забезпечуючи її повний захист. Гідрогелеві пов'язки атравматичні: при перев'язках рана не травмується і не кровоточить, що сприяє більш ефективному і швидкому загоєнню. Армовані пов'язки з гідрогелю не вимагають частої заміни, що особливо важливо при великих і глибоких пошкодженнях. Прозорість гідрогелевих пов'язок дозволяє здійснювати моніторинг стану рани і своєчасно проводити ті чи інші медичні маніпуляції.

Гідрогелеві пов'язки вже стали незамінним помічником при термічних ушкодженнях різного ступеня тяжкості і при різних стадіях ранового процесу. Вони незамінні при першої допомоги потерпілому в домашніх умовах і на всіх етапах спеціалізованої медичної допомоги.

Щоб звичайну гідрогелеву пов'язку перетворити на лікувальну, достатньо помістити її у спеціальний розчин на 10 хв.

Компанія "Медринок" займається реалізацією сухих гідрогелевих пов'язок. В асортименті різні види пов’язок:
• охолоджуючі (гідрогелева пов’язка без лікарського засобу);
• знеболювальні (гідрогелева пов’язка з лідокаїном, новокаїном);
• протизапальні (гідрогелева пов’язка з димексидом, ектерицидом, метилурацилом, преднізолоном, з бентонітовою та каоліновою глинами);
• кровозупиняючі (гідрогелева пов’язка з борною кислотою та клюконатом кальцію);
• універсальні (суха гідрогелева пов’язка; наповнюється необхідним лікарським засобом на вибір лікаря).

Якщо Ви бажаєте придбати гідрогелеві пов'язки, телефонуйте нам або скористайтесь спеціальної формою на сайті. Будемо раді співпраці!