Хореографічний верстат є необхідним атрибутом кожної балетної школи, гімнастичного залу і танцювальної студії. Він використовується для розтяжки, дозволяє зберігати рівновагу при виконанні складних вправ і танцювальних рухів, а також застосовується в комплексних тренуваннях, в тому числі і групових.

Найважливіший критерій при виборі хореографічного станка - це безпека, адже танцюристи будуть проводити поруч з ним багато годин. Все від найдрібнішої кріпильної деталі до поручнів зобов'язане відповідати жорстким вимогам, що пред'являються до подібного обладнання, і відповідати найвищим стандартам якості. Хореографічні верстати, які пропонує придбати СПД "СПАДА" виготовлені у суворій відповідності до вимог ГОСТів, що гарантує максимальний рівень безпеки. Хореографічний верстат купити одно- чи дворядкий Ви можете у нашому інтернет-магазині зателефонувавши або скориставшить корзиною на сайті. Серед основних переваг балетних станків від нашої компанії можна назвати:

  • надійність, довговічність конструкцій;
  • гарна, охайна обробка поручнів з якісним шліфуванням та покриттям лаком;
  • простий принцип монтажу;
  • невибагливість у використанні, стійкість до високого навантаження.

Незважаючи на те, що конструкція подібного станка здається простою, він повинен відповідати певним вимогам. Тільки тоді заняття на ньому будуть приносити не тільки задоволення, але ще й будуть результативними. Тому подібні спортивні снаряди повинні бути простими (у них не повинно бути нічого зайвого) і надійними.

За видами кріплень розрізняють станки: настінні, із кріпленням до підлоги, комбіновані, мобільні. Станок складається із двох важливих частин - кронштейна й перекладини. Саме ці складові відіграють ключову роль у конструкції.

Поручні можуть бути виготовлені з дерева або з хромованої сталевої труби. Ми рекомендуємо обирати дерев'яні поручні. Під час активних тренувань у якийсь момент спрацьовує процес терморегуляції організму й людей починає, просто кажучи, потіти. Оскільки при цьому потіють і руки, то по сталевому поручню, на відміну від дерев’яного, вони будуть сковзати, що може викликати порушення просторового балансу і як наслідок - травми. Ще однією перевагою дерев’яного поручня є те, що дерево швидко нагрівається до температури навколишнього середовища й така перекладина буде більш комфортною на дотик.

Залежно від типу конструкції кронштейнів і виду кріплення станки можуть бути: однорядні, дворядні, переносні. Найбільш надійними й хорошими є кронштейни й кріплення з нержавіючої полірованої сталі.

Ще один важливий момент - тип кріплення станка. Він може кріпитися до підлоги, до стіни (у цьому випадку обов’язковою умовою є наявність цегляної стіни), до підлоги й до стіни.