Які б нові матеріали та технології не створювались, дерев'яні будинки завжди залишатимуться актуальними. Компанія "Хата-Зруб" для будівництва використовує три види брусу - дикий зруб, оциліндровані колоди та клеєний брус. Сьогодні ми з Вами поговоримо про особливості клеєного брусу та чому його варто обрати.

Для виготовлення клеєного бруса застосовується процес склеювання. З колоди вирізаються дошки (ламелі), які потім строгаются і склеюються в єдиний конструктив за допомогою преса. За допомогою такого підходу можна отримати більш міцний і стійкий до зовнішніх впливів матеріал різного січення. Будинки з клеєного бруса під ключ від нашої компанії повністю відповідають сучасним вимогам з енергозбереження, що пред'являються на сьогоднішній день до житлових будинків. Наші майстри для виконання завдань максимального енергозбереження при будівництві дерев'яного будинку підбирають для замовників найкращі варіанти конструкцій. Компанія здійснює гарантійне обслуговування будинків протягом 1 року.

Особливість зведення будинку з клеєного бруса в необхідності спорудження якісної вентиляції. За рахунок неї дерево не буде вбирати запахи, ефективно просушиться, а в будинку збережеться приємний мікроклімат. Для виготовлення дерев'яних будинків ми використовуємо
ліс, заготовлений на власних лісопилках в Карпатах у Міжгір'ї: закарпатська смерека;, сосна звичайна, європейська модрина. Більше того, матеріал заготовляється виключно взимку, коли деревина досягає оптимальних кондиційних характеристик (концентрація і «консервація» деревом всіх життєвих сил, що відбувається в зимовий час, дає деревині гранично високу міцність, густоту і довговічність).

Клеєний брус став затребуваним будівельним матеріалом завдяки наступним перевагам:

  • Надійність і міцність. Оскільки при склеювання клеєного бруса тверде ядро деревини виявляється зовні, це надає кінцевому виробу додаткову міцність. Крім того, особливі теплоізоляційні властивості дерев’яного будинку, реалізовано за проектом з клеєного бруса, значно перевершують аналогічні показники будинків з червоної цегли.
  • Простота і висока швидкість будівництва. За рахунок простої технології будівництва впоратися з нею можна за мінімальної підготовки. В цьому разі не знадобиться складний інструмент і дорога техніка. Під час складання стін не доведеться використовувати ущільнювачі, адже між брусами практично не залишається зазорів. Технологія будівництва також спрощується і здешевлюється за рахунок невеликої ваги будівельного матеріалу. Під такий будинок не потрібно зводити масивний, дорогий фундамент.
  • Висока екологічність. Брус виконаний з натурального дерева, за рахунок чого безпечний для мешканців і навколишнього середовища. Він не токсичний, не викликає алергію і не виділяє в повітря шкідливих речовин.
  • Естетичний зовнішній вигляд. Брус не вимагає додаткової обробки. У такому будинку стіни можна залишити дерев'яними як зовні, так і зсередини. За рахунок фарбування інтер'єр і зовнішній вигляд будівлі можна виконати практично в будь-якому сучасному стилі.
  • Хороші експлуатаційні якості. Будинки з клеєного бруса залишаються прохолодними влітку і теплими взимку. Вони стійкі до біологічного руйнування, адже матеріал практично не тріскається, не пошкоджується комахами та іншими шкідниками. В разі правильного догляду він не гниє і не покривається пліснявою.

Для зведення надійного дерев'яного будинку обирайте "Хата-Зруб"! Наша компанія виконає всі види будівельних робіт, починаючи від проекту та закінчивши дизайном інтер`єра в самому будинку. Вже непотрібно постійно контролювати будівельний процес, займатися привезенням матеріалів на майданчик, шукати спецтехніку та виконавців. Потрібно лише обрати проект, який сподобався, замовити будівництво дерев`яного будинку під ключ та займатися своїми повсякденними справами. Довіртесь професіоналам з 15-ти річним досвідом будівництва та сертифікатами якості від Honka (світовий будівельний бренд, Фінляндія).