Сучасний ринок пропонує нам широкий вибір меду, серед якого, можна зустріти не тільки натуральний продукт, а й його аналоги. Мова йде про штучний мед.

В чому ж різниця між штучним медом і натуральним? Штучний мед отримують не з сот, а з тростинного цукру, кавунового соку або кукурудзи. Сахароза розщеплюється за допомогою лимонної кислоти, вода випаровується до тих пір, поки суміш не загусне і не пожовтіє. В кінцевому підсумку з'являється новий продукт з солодким смаком і приємним ароматом. Мед штучний включає глюкозу і фруктозу, які одержують нагріванням підкисленого сиропу внаслідок інверсії цукрози. Він є джерелом вуглеводів з обмеженими споживними властивостями. Штучний мед має бути прозорим, без каламуті, осаду і сторонніх включень, в'язкої консистенції, від світло- до темно-янтарного кольору, без сторонніх присмаку і запаху, з медовим ароматом (з натуральним медом), з ароматом, близьким до натурального меду (з патокою).

Виготовлення кондитерських виробів з використанням штучного меду - відмінне рішення для сучасних кондитерських підприємств. За допомогою цього продукту можна створювати якісні кондитерські вироби з відмінним смаком! У нашому інтернет-магазині Ви можете мед штучний купити, при виготовленні якого використовувались тільки натуральні цукристі продукти. Зрозуміло, штучний мед позбавлений корисних властивостей свого натурального побратима по простій причині абсолютної різниці складу, але це зовсім не означає, що в ньому немає користі. Він вбирає в себе корисні речовини тих продуктів, з яких він виготовлений.

При цьому штучний мед має свої переваги:

  • Приємний смак і аромат.
  • Він не викликає алергії.
  • Зовнішня схожість.
  • Помірна солодкість.
  • Найбільшою перевагою штучного меду є відсутність у його складі пилку. Не секрет, що бджолиний мед - досить сильний алерген. Тому безліч людей змушені відмовлятися від цього продукту і кондитерських виробів, зроблених з його додаванням заради збереження свого здоров'я.

Аромат штучного меду надають спеціальні надбавки або додавання бджолиного нектару з сильним специфічним ароматом. Аналогічно і зі смаком. У підсумку виходить, що цей продукт в тому чи іншому кондитерському виробі практично не можна відрізнити від оригіналу! В результаті, торти, пироги та інші солодощі, виготовлені з використанням меду, виходять такими ж смачними, як і з натуральним медом! До того ж, зовні штучний мед виглядає так само, як натуральний. Ідентичний і колір, і тягучість, і навіть кристалізація. Також він досить солодкий, що надає йому повну схожість з натуральним продуктом.

Для створення кулігарних шедеврів замовляйте штучний мед від ТМ "Родина". Всі наші продукти відповідають міжнародним сертифікатам якості.