Телескопічний навантажувач jcb - це універсальна техніка, яка підходить для виконання широкого спектру завдань. Їх застосовують у сільському господарстві, у комунальному обслуговуванні, на будівельних об'єктах, на лісозаготівлі, на складах та ін. Особливістю телескопічного навантажувача є  стріла, яка може висуватися вперед, що дозволяє збільшити висоту підйому й забезпечити більш зручні умови роботи. Властива цій техніці універсальність за рахунок телескопічної стріли поєднується і з високою вантажопідйомністю. Серед основних функцій - захват, утримання, переміщення, та доставка вантажу. До телескопічної стріли можуть також кріпитися такі комплектуючі, як ківш (з захватом і без), щітки, вила, гак, відвал, ротатор і інші. Стріла телескопічного навантажувача працює в набагато більш широких діапазонах простору, ніж органи вилкових і фронтальних конкурентів. Під час укладання вантажів на верхні яруси складських приміщень - це важливий чинник.

Телескопічні навантажувачі, в порівнянні з вилковими і фронтальними варіантами, пристосовані до роботи на важкодоступних ділянках, складах, а не тільки в місті або на будівельному майданчику. Це особливо важливо при розміщенні вантажу на високих ярусах або, наприклад, при формуванні сінника в сільськогосподарських роботах.

Зазвичай стріла в складеному стані не довша самої машини, а це важливо, враховуючи той факт, що агрегати працюють на робочій площі не більше 4 квадратів. Високу прохідність по бездоріжжю забезпечує повнопривідне шасі.

Телескопічний навантажувач можна застосовувати для переміщення як габаритних, так і сипучих вантажів до 4 тон на висоту від 4 до 14 метрів. Обмеження вантажопідйомності залежать лише від того, наскільки добре зчіплюються колеса з поверхнею, на якій проводяться роботи.

В кабіні передбачені всі умови для роботи оператора. Вона оснащена аварійним сповіщенням про перевищення допустимих меж вантажопідйомності, а також про потенційне відхилення навантажувача і навіть про можливе падіння. Надійне захисне скло і відмінне шумопоглинання - ці характеристики притаманні сучасним моделям. Це надійна безпека та комфорт, які не доступні у інших видів навантажувачів.

На українському ринку, найбільшою популярністю користуються варіанти британського виробника JCB. Саме ця компанія є флагманом в даній галузі, випускаючи машини для будь-якого промислового напрямку. ТОВ Пак Трейд займається реалізацією навантажувачів саме від даного виробника. Окрім продажу обладнання ми також проводимо сервісне обслуговування та ремонт. Ергономіка і ефективність телескопічного навантажувача JCB досягається завдяки мінімально можливій ширині легкого монолітного шасі і широкого кута повороту коліс.