Сьогодні на прилавках супермаркетів та на ринках є величезний асортимент макаронних виробів – на будь-який смак та гаманець. У багатьох покупців виникає питання, чому ідентичні на вигляд макарони так різняться в ціні. Як виявилося, все залежить від сорту борошна, з якого їх роблять: що краще борошно, то вища ціна. Так, найдорожчими є макаронні вироби із борошна твердих сортів пшениці. Таке борошно має дрібні та тверді крохмальні зерна, дрібнозернисту консистенцію, більший вміст білка (клейковини).

Макаронні вироби з твердих сортів пшениці містять велику кількість вітамінів, серед яких - група В, Е, Н, РР. Включивши макаронні вироби з твердих сортів в свій раціон харчування, можна підвищити стресостійкість власного організму, усунути безсоння, забути про депресії та головних болях, у тому числі мігрені. Регулярне вживання макаронів з твердих сортів пшениці сприяє зміцненню серцевого м'яза, кісток, підвищує рівень гемоглобіну в крові. Цей продукт абсолютно безпечний для діабетиків, тому що кількість глюкози від ласощів їм істотно не зміниться. І він точно доведеться до речі особам, що бажають продовжити свою молодість: володіє антиоксидантними властивостями токоферол, що присутня в макаронних виробах, знищує вільні радикали, що запускають процеси старіння. Він же перешкоджає розвитку онкологічних захворювань. Аналогічну властивість притаманне мікроелемента марганцю.

Харчові волокна, які містяться в макаронних виробах, – чудовий натуральний засіб з абсорбуючим ефектом. Клітковина очищає організм від шлаків і токсинів, виводячи їх за межі організму. До того ж завдяки цьому корисному компоненту макаронні вироби значною мірою благотворно впливають на дисбактеріоз.

Пшениці твердих сортів - це повільні вуглеводи. Вони розщеплюються поступово, відчуття ситості після їх вживання не пропадає досить довго. Макарони твердих сортів пшениці підходять для правильного харчування – вони сприятливо впливають на роботу шлунково-кишкового тракту за рахунок високого вмісту клітковини. Вони відносять до повільних вуглеводів, а отже, такі макарони розщеплюються повільно і довше постачають організм енергією. Добре приготовані твердосортні макарони сприймаються організмом як висівки, які погано перетравлюються, а це, в свою чергу, стимулює роботу кишечника та допомагає вивести токсини.
        
Ще однією особливістю макаронів з твердих сортів пшениці є те, що після варіння зменшується їхня калорійність, яка дорівнює 100ккал/100г, а відміну від калорійності у сухому вигляді – 330 ккал/100г. Саме ця властивість так цінується тими, хто хоче схуднути або дотримується здорового харчування, адже після вживання твердосортних макаронів довго не виникає почуття голоду та бажання перекусити.

Якщо Ви полюбляєте макарони і бажаєте, щоб їх споживання давало лише позитивний вплив на організм, обирайте макаронні вироби з твердих сортів від компанії "МУС". Нашому підприємству вдалося реконструювати млини в селах Хлистунівка і Старосілля, які тепер оснащені сучасним обладнанням. Ми самі вирощуємо та обробляємо сировину для тго, щоб на Ваш стіл потрапив якісний та корисний продукт!