Горох - одна з найпоширеніших і найдавніших бобових культур, відомих людині. Його вживають як в свіжому, так і в сушеному вигляді. Горохова крупа ділиться на три категорії: цілісні зерна; горох колотий (половинками); горох подрібнений частками (може бути більшим і зовсім
дрібним, майже як манна крупа). Горохова крупа купити зберігає усі корисні властивості гороху: вміст клітковини, антиоксидантів, солей та вітамінів і, найцінніше, цінний рослинний білок, який є просто необхідний під час схуднення і занять спортом.

Найвищий вміст в горосі вітамінів А і Е - каротину і токоферолу. Це жиророзчинні вітаміни, які відповідають за молодість і нормальне функціонування клітин людського організму. Вітаміни с і РР (біотин і нікотинова кислота) знаходяться в цій культурі в нормальній кількості. Вони нормалізують обмін речовин, впливають на залози внутрішньої секреції. Багато в горосі вітамінів групи В, особливо В12. Це цілий комплекс кобальтовмісних речовин, які відповідають за кровотворну функцію і постачання клітин киснем.

Мінеральний склад горохової крупи особливо багатий. Калій, сірка і фосфор, містяться в ньому в надлишку. Вони відповідають за нервову діяльність, репродуктивну функцію, серцево-судинну систему. Трохи менше в цій культурі натрію і магнію. З мікроелементів варто відзначити кальцій, марганець, йод. Добову норму таких елементів, як мідь, селен і фтор, можна покрити, щодня з’їдаючи по 300 р вареного гороху.

Горохова каша давно визнана підходящим продуктом для схуднення. Завдяки їй можна не тільки позбутися від зайвих кілограмів, але й оздоровити організм, наситити кров і органи корисними речовинами. Кількість калорій в каші досить невелика, а жир  взагалі відсутній. Враховуючи багатий вітамінний склад, а також високий вміст білка, горохова каша для схуднення допоможе впоратися з почуттям голоду. Середня енергетична цінність 100 г каші з горохової крупи - близько 75 ккал і, природно, показник цей може істотно варіюватися в залежності від рецептури.

Для схуднення можна використовувати горохову кашу як у вигляді основної страви під час розвантажувальних днів, так і додаткової під час дієт. Її можна поєднувати з овочами, а через  велику кількість поживних властивостей, після неї довгий час буде зберігатися відчуття ситості. Якщо під час перекусів з’їдати по столовій ложці каші - зменшиться ймовірність заїсти голод чимось солодким або шкідливим.

Наша компанія "МУС" займається оптовим продажем різноманітних круп, включаючи горохову крупу. Ви можете бути впевнені у якості нашої продукції, оскільки ми самі займаємось її вирощенням.