Нитки TM Sofia - власного виробництва
Основні переваги полягають:

Широкому асортименті за етикеточними номерами.
Виробничий процес успішно пройшов сертифікацію і підтвердив якісність- це стало переконливим аргументом для потенційних клієнтів.
Продукція, що випускається нитка класифікується за видами

 • Штапельна;
 • Армована;
 • Текстурована;
 • Високоміцна;
 • Вишивальна 
 • Створена палітра з 400 кольорів. Нитки від ТМ Sofia,  використовуються  нитки для пошиття форми українських військовослужбовців. 

  Навіщо використовувати текстуровану нитку і для чого вона потрібна?
  ТМ «Sofia » представила ринку легкої промисловості нову продукцію - текстуровану нитку. Сучасна технологія виробництва, низька собівартість сировини при не витратному процесі виготовлення забезпечують невисоку ціну нитки, але гарантує високі споживчі якості.

  Застосовують текстуровану нитку для обробки швів на визнаних і трикотажних виробах. Швейні підприємства можуть придбати в намотуванні 15 000 метрів.

  Котушка-гігант одночасно виконує ряд завдань:

  З розрахунку на що витрачаються оверлочні матеріали незаперечно зручність застосування при тривалих виробничих циклах. Встановлюючи на оверлок, велика бобіна захистить від переривання шва на видному місці вироби;
  Чи не потребуючи частої зупинки роботи оверлока для заміни котушки збільшує продуктивність процесу.
  Купуючи котушки ниток з намотуванням в 15 000 метрів, покупець здійснює оптову покупку, яка обходитися значно дешевше.
  Нові текстуровані нитки від ТМ «Sofia» пропонуються споживачам в 30 основних кольорах:

  Це перша нитка, запропонована українським швейним підприємствам в такої довгої намотуванні.

  Продукція ТМ «Sofia» регулярно видається на виставках легкої промисловості. Біля рекламних стендів іноді спеціально встановлюють швейні верстати, щоб бажаючі могли протестувати продукцію і упевнитися в її якості. Все більше швейних фабрик переконуються, що нитки від TM Sofia  не поступаються за своїми характеристиками імпортним товаром.