Віброкаток - це один з типів дорожніх катків. Принцип роботи техніки побудований на локальних коливаннях потужністю до трьох балів за шкалою Ріхтера. Завдяки чому ефективність одного віброкатка досягає рівня застосування трьох стандартних дорожніх машин. Вібраційний принцип роботи дозволяє віброкатків ефективно, якісно і швидко ущільнювати поверхню грунту, асфальту та інших матеріалів. Основне завдання техніки - ущільнити грунт і інші матеріали для виключення вологи, повітря з їх товщі. Ущільнення поверхні здійснюється за рахунок вібраційного зусилля. Якість і сила ущільнення залежить від питомої ваги техніки і зусилля, що додається вібрації.
 
На відміну від роботи звичайних катків для укладання асфальту, ущільнення матеріалу за допомогою віброкаток купити не тільки здійснюється під вагою техніки при проходженні вальця за матеріалом, але й супроводжується вібрацією. Тандемний віброкаток складається з рами, на якій закріплені робочі вузли: двигун, гідроблок, паливний бак і приводні механізми. У конструкції передбачена платформа для оператора з сидінням. Рама встановлена на двох барабанах, всередині яких знаходяться вантажі-ексцентрики. При русі катка барабани не тільки обертаються, а й вібрують - цей вплив передається асфальтовому шару, по якому проходить техніка.

Ущільнення дорожньо-будівельних матеріалів займає важливе місце в процесі укладання дорожнього полотна. Якість виконання робіт на цьому етапі впливає на міцність і довговічність дорожнього покриття, а отже, і на виправданість вкладених в ремонт коштів. Щоб підібрати віброкаток, найбільш оптимально підходить під специфіку робіт, необхідно враховувати такі параметри:

  • Розмір вальця пов'язаний з тим, яку площу зможе обробити віброкаток за один прохід. У різних моделей діаметр вальця може становити від 500 до 700 мм, а його ширина - від 560 до 1200 мм. Якщо передбачається ремонт вузьких тротуарів і пішохідних доріжок, краще вибрати каток з шириною вальца до 1000 мм, що зручно для роботи в умовах обмеженого простору. Для автомагістралей підійде техніка з більш широкою робочою частиною, щоб можна було швидше справлятися з великим обсягом робіт.
  • Максимальний ухил. Ремонтна техніка важка і габаритна, тому, перш ніж працювати на ділянках дороги з підйомами і гірками, потрібно врахувати її можливості. Так, наприклад, при русі виброкаток може долати ділянки з ухилом в 30 - 40%. Використання техніки відповідно до цього параметром гарантує безпеку робіт.

Завітайте на сайт ТОВ Пак Трейд і придбайте тандемний віброкаток від перевіреного виробника. Вся техніка, яку реалізує наша компанія, ретельно готується для продажу. Наші фахівці забезпечують технічне обслуговування.