У будь-якому закладі, де відбувається робота з продуктами харчування, має бути присутня якісна техніка і меблі. Особливо, якщо мова йде про робочих поверхнях. Вони повинні бути якісними і стійкими до різного роду пошкоджень. І столи з нержавійки для громадського харчування - найкраще рішення. Якісні поверхні з нержавіючої сталі сприяють підвищенню продуктивності роботи кухарів, відповідають санітарним нормам, легко миються і мають гарний вигляд. Такі вироби виконують широкий ряд функцій, тому, купуючи столи з нержавійки, Ви забезпечуєте підприємство меблями, на яких можна:

  • виробляти початкову обробку овочів і фруктів;
  • обвалювати м'ясні і рибні туші;
  • зважувати інгредієнти і готові страви;
  • робити сирну, м'ясну нарізку;
  • готувати напівфабрикатну продукцію;
  • оформляти порційну видачу страв;
  • збирати відходи, що залишаються в процесі приготування;
  • складати брудний кухонний інвентар.

Оскільки професійні столи з нержавіючої сталі в закладах громадського харчування безпосередньо і постійно контактують з продуктами харчування, їх роблять зі спеціального матеріалу, який не піддається корозії, не гниє, не плавиться від перегріву і не приходить в непридатність від морозу. А саме зі сталі. В її складі немає шкідливих речовин, різних домішок. До складу професійного столу з нержавійки для кухні входить хром (близько 20%) і нікель, а також безпосередньо сталь. Вони повністю сертифіковані і відповідають світовим стандартам.

Металевий обробний стіл з антикорозійними властивостями володіє найвищими експлуатаційними характеристиками, що дозволяє йому елементарно справлятися з такими видами навантаження і зберігати бездоганний зовнішній вигляд: щоденний вплив гарячої води і агресивних засобів чищення; постійна дезінфекція, обов'язкова для поверхонь, які контактують з продуктами харчування; легке очищення від різних рідин, залишків продуктів і відходів; значна питома вага габаритного настільного обладнання для харчоблоку і обробляння туш тварин; висока температура каструль, листів і сковорідок, знятих з плити.

Важливо! Столи для кухні з нержавійки хімічно не реагують на продукти харчування, не вступають з ними у взаємодію. Ні теплі, ні холодні стільниці не вплинуть на смак приготованого кулінарного шедевра. Вони не дають присмак, не роблять продукти гірше.

Виробничі кухонні столи з нержавійки зобов'язані бути абсолютно стійкими на будь-якому підлоговому покритті, а також абсолютно безпечними, навіть коли вони навантажені додатковим обладнанням – важкими м'ясорубками, овочерізками, фритюрницями тощо.

Поверхні з нержавіючої сталі для професійної кухні від ТОВ Stellar - відмінне рішення, якщо ви дбаєте про безпеку і надійність експлуатації кухонних меблів.