Сьогодні все більше людей надають перевагу правильному, збалансованому харчуванню. Якщо ви бажаєте відповідати сучасним запитам суспільства і підтримувати здоровий спосіб життя, радимо читати далі.

З давніх-давен крупи грубого помолу  відносяться до старовинних продуктів в раціоні людини. Каші давали силу й енергію найбіднішим верствам населення, забезпечували ситий і доступний раціон. Крупи використовували по-різному: мололи в борошно для випічки хліба і калачів, відварювали у вигляді рідких киселів і розсипчастих гарнірів. Не відмовлялися від них і заможні люди, готували більш мистецьки, вживали з м’ясом.

Наша компанія "МУС" продовжує давню традицію, тому самостійно вирощує сировину для виробництва. Ми використовуємо крафтову технологію тож перероблюємо власне зерно на своїх потужностях, в цьому нам допомагає якісне Італійське обладнення.
Все більше людей звертаються до дієтологів, які в свою чергу радять вживати такі крупи як гречка, кукурудзяна грубого помолу, пшоно. Причому не тільки людям з вадами здоров’я та порушенням роботи кишково-шлункового тракту.

  • Лідером по харчовій цінності з мінімальним вмістом калорій вважається гречка. Продукт багатий залізом, магнієм. Ці мікроелементи важливі для системи кровотворення, роботи серця. Гречана крупа грубого помолу від нашого виробника повинна становити основу харчування людей, які страждають на цукровий діабет. Вона володіє мінімальним глікемічним індексом, не підвищує рівень цукру при засвоєнні організмом, відповідно, не викликає його різких стрибків.
  • Кукурудзяна каша грубого помолу дуже ситна, тому багато її з’їсти не вийде. Період засвоєння організмом тривалий, її вуглеводи розщеплюються більш ніж 4 години, забезпечуючи поступове надходження енергії. У її складі вітаміни А, Е, РР, великий обсяг калію і магнію. Ці мікроелементи цінні для роботи серця. Вона знижує рівень холестерину і ефективно очищає кишечник, аналогічно вівсянці.
  • Для пшона корисні властивості полягають в інтенсивному очищенні кишечника, здатності виводити шлаки, солі металів. Крупа стимулює очищення судин, знижує ймовірність розвитку атеросклерозу.

Крупи грубого  помолу хоча довше і готуються, але безсумнівно приносять більшу користь для нашого організму ніж каші швидкого приготування. Клітковини в таких сумішах є мінімальна кількість, що несприятливо позначається на процесі травлення. При регулярному використанні цього продукту людина отримує порушення метаболізму.

Подбайте про організм і купуйте крупи у перевіреного виробника компанії «МуС». Вигідно купувати оптом, починаючи від півтони. Ми радо йдемо на зустріч покупцю, щодо умови і оплати.  Крім цього діє пропозиція фасовки і упаковки від інших фірм за вашим бажанням. Звертайтеся ми будемо раді співпраці!