Плодові дерева ростуть у кожному садку приватного будинку, біля багатоповерхівок та навіть у парках та скверах. Крім краси і зелені, вони дають нам незрівнянний коктейль вітамінів, заряд бадьорості, енергії і сили, якими так багаті ароматні й соковиті плоди. Плодові дерева повинен вирощувати кожен поважаючий себе господар, вони дозволяють споживати домашні корисні фрукти та ягоди з червня і аж до зимових місяців. Проте, для того, щоб виростити здорове та багате на врожай плодове  дерево, неохідно мати здорові саджанці та знати про найкращі методи їх вирощування. Ми пропонуємо Вам купити саджанці поштою у нашому інтернет-магазині, щоб заощадити свій час та отримати якісний, здоровий, сертифікований продукт.

Для того, щоб виростити багатий і здоровий сад, ми пропонуємо Вам використовувати цікавий стародавній шпалерний метод. Цей метод займає багато часу і рекомендується застосовувати при вирощуванні груш, яблунь, абрикосів, персиків і навіть ягід. Цей метод також рекомендується використовувати, якщо простір ділянки обмежений.

Переваги шпалерного саду, перш за все, полягають в:

  • ефективному використанні земельних ділянок. Власникам невеликих ділянок шпалерний метод дає можливість вирощувати в саду дерева, для яких при звичайній посадці не знайшлося б достатньо місця. А так місця буде потрібно мінімум, і розрахувати його буде зовсім нескладно.
  • збільшення кількості необхідного сонячного світла, що знижує ризик появи грибкових захворювань;
  • поліпшується результативність врожаїв. Періодичне обрізання дозволяє залишати врожайні гілки;
  • до того ж, урожай збирати значно легше, коли гілки ростуть в ширину.

Шпалерними називають дерева з штучно сформованою плоскою кроною. Саджанець цілеспрямовано підв’язують таким чином, щоб його гілки розвивалися в одній площині. В якості опори використовують шпалеру – конструкцію, що складається із стовпів і натягнутих між ними рядів дроту. Замість стовпів дріт також можна кріпити до паркану або стіни будівлі. Для вирощування на шпалері вибирають дерева на карликових підщепах, завдяки чому вони розростаються не в висоту, а в ширину. Як буде виглядати крона дорослого дерева, залежить від способу її формування.

Саджанці, призначені для шпалерного методу, висаджуються звичайним способом, як і інші плодові дерева, єдине - проміжок між ними залишається значно менший. Подбайте, щоб поблизу росли інші плодові культури, так як це необхідно для перехресного запилення. Регулярна обрізка - неодмінний компонент правильного догляду за деревами на шпалерах. За допомогою обрізки дереву надається компактний вигляд і бажана форма.

Звичайно, щоб виростити гарні дерева на шпалерах доведеться запастися терпінням, зате потім вдосталь насолоджуватися їх незвичайним витонченістю і унікальною красою. Придбайте здорові садженці з міцним коренивищем на сайті компанії "СонцеСад" для вирощування плодових дерев шпалерним методом. Якість обслуговування на високому рівні, індивідуальний підхід до кожного клієнта.