Якщо Ви плануєте відкрити продуктовий магазин, то Вам точно не обійтися без холодильного регала.  Холодильний регал - це відкрита вітрина з безліччю полиць і відділень для зберігання продуктів, які швидко псуються.  Як правило, продукти повинні бути заздалегідь охолоджені і упаковані, щоб продовжити можливий термін їх реалізації.

Найбільшою популярністю холодильні регали користуються у власників супермаркетів.Таке торгове обладнання дає можливість покупцеві не тільки грунтовно вивчити товар на відстані, але і безперешкодно взяти його в руки, що дуже важливо для магазинів самообслуговування.

Холодильний регал має висоту від 170 до 220 см. Він характеризується великою щільністю викладки і невеликими габаритами.  Тобто на досить малу площу Ви зможете представити до уваги покупця максимальну кількість товару.  Холодильні регали обладнані 4-6 полками.  Відносяться до класу вертикального торгового обладнання.

Класифікація холодильних регалів

Холодильні регали можна розділити на кілька видів залежно від ознаки класифікації:

1) в залежності від типу підключення агрегату:

 • вбудований агрегат;

 • виносний агрегат (агрегат знаходиться окремо від вітрини, регал має компактний вигляд);

2) в залежності від виставлених товарів:

 • універсальний для будь-якого виду продуктів;

 • спеціалізований для певних товарів (наприклад, фруктові, молочні або м'ясні).  Розрізняються не тільки конфігурацією, але і температурним режимом: молочні регали охолоджують до від +1 С до + 7С, м'ясні - від 0 С до +2 С, фруктові - від +4 С до +10 С;

3) в залежності від розміщення в торговому залі:

 • острівні;

 • пристінні.

Фахівці ПП «Корал» допоможуть Вам у виборі холодильного регала.  Ми співпрацюємо з найвідомішими виробниками торгового обладнання, що дозволяє нам поставляти кращі зразки в найкоротші терміни і за найдоступнішими цінами!