Підводне витягування хребта - прогресивний спосіб лікування та попередження хвороб. Це проста та ефективна процедура. Вона рекомендована медиками як засіб від болю в суглобах, при болях в спині, і різноманітних захворюваннях опорно-рухового апарату, патологій, пов’язаних з суглобами і хворобами спини. З допомогою обладнання, яке пропонує придбати ТОВ "Альціона", проводиться тракційне витягування хребта, яке сприяє розслабленню м'язів, збільшення рухливості хребта і активізує метаболічні процеси. Обладнання дозволяє досягти великих результатів при різних захворюваннях. Це початкові прояви хвороби Бехтерева, дискогенний радикуліт, деформуючий спондильоз.

Позитивний ефект витягування хребта у воді полягає в тому, що за допомогою витягування розтягуються навколохребцеві м’язи і зв’язки, і проміжок між окремими хребцями збільшується в середньому на півтора міліметра (в окремих випадках – до 4 мм). Стискання нервових корінців і кровоносних судин зменшується, тому спадає набряк, усуваються больові відчуття, нормалізується кровообіг. Також усувається зайва напруга м’язів і знижується внутрішньодисковий тиск. Внаслідок зменшення внутрішньодискового тиску відбувається відновлення властивостей рідини, яка виконує роль амортизуючої  прокладки для хребців, а також повертається гладкість і еластичність хрящової тканини міжхребетного диску.

Розрізняють  горизонтальне і вертикальне витягування хребта. У каталозі нашого магазину Ви можете знайти спеціальні апарати для обох типів підводного витягування.
При вертикальному витягуванні хребта пацієнт знаходиться в похилому або напівлежачому положенні, а процедура нерідко здійснюється за рахунок ваги його власного тіла. Суть процедури полягає в тому, що під дією навантаження знімається спазм м’язів, зменшується навантаження на міжхребцеві диски, усувається зміщення хребців, випрямляється хребетний стовп.

Підводне горизонтальне витягування хребта рекомендується багатьма фахівцями, оскільки така терапія є найбезпечнішою. Для проведення процедури пацієнт поміщається в неглибокий басейн, а найчастіше в ванну на горизонтальній підкладці під певним кутом нахилу. Голову людини фіксують спеціальними ременями до основи щита, ноги ж залишаються вільними. Крім цього, тракція може відбуватися в звичайній воді, так і в мінеральній, яку підбере лікар.

Залежно від виду витяжки, вода в басейні нагрівається до 32-35 градусів. Для початку пацієнта поміщають в воду на 5-7 хвилин, щоб м’язи розслабилися. Потім хворого закріплюють на щиті або до стійки. Початкові сеанси терапії проводяться без додаткового вантажу (витяжка проходить за рахунок ваги людини). Після прикріплення до щита пацієнт знаходиться в басейні ще 5-7 хвилин. Як тільки час підійшов до кінця, пацієнта залишають у воді ще на кілька хвилин, після чого акуратно визволяють з води. Далі хворий повинен пролежати на жорсткій поверхні хоча б 1 годину, тільки потім можна вставати при додатковій фіксації еластичним поясом, або корсетом.

Обирайте обладнання для витягування хребта від перевіреного виробника. Наша компанія створила унікальний апарат для витягування хребта «Альціона» - єдиний в Україні, внесений до Державного реєстру медичної техніки та виробів медичного призначення. Інтерес до нашої продукції з кожним роком стрімко зростає у всьому світі.