Гаджети, що мають впливати на м’язи людини за допомогою електрики, існують вже десятки років. За цей час ставлення до стимуляторів м’язів змінювалося. Спочатку була шалена популярність, згодом на ринку з’явилось дуже багато шахраїв які розчарували сотні людей продавши їм неякісні прилади.

В цій статті ми розповімо вам як правильно обрати м'язовий стимулятор та для чого він потрібний.

Зараз міостимулятори продаються в медичних і спортивних магазинах. Їх рекомендують для:

  • відновлення м’язової тканини;
  • зміцнення м’язової тканини;
  • комплексних тренувань;
  • поліпшення кровообігу;
  • боротьби з певними кістково-м’язовими хворобами.


Стимулятори працюють по такому принципу: електрика скорочує м’язові волокна - так влаштований наш організм. Міостимулятор імітує потенціал дії, який виходить від центральної нервової системи. Вірно налаштувавши силу електричного сигналу, можна максимально наблизити такі скорочення до показників, властивих здоровому спортивному навантаженню. А ще рух м’язів гарантовано розганяє кров по судинах, може вплинути на вироблення молочної кислоти, поліпшити еластичність м’язів більше можна дізнатись в каталозі інтернет-магазину Сетавір.

Особливою популярністю користуються пояса для електростимуляції преса. Існують датчики, розроблені для тренування ніг і рук. Однак зараз на ринку більше універсальних приладів: вони виглядають як єдина база з кількома присосками-датчиками різних типів. Це зручно, адже їх можна закріплювати на різних ділянках тіла, працюючи паралельно з різними групами м’язів всі ці гаджети для творення спортивного тіла можна придбати в магазині Сетавір.

При виборі м’язового стимулятора звертайте увагу на потрібний вам розмір, від розміру якість не залежить. Обов’язково читайте відгуки про товар. Разом з пристроєм повина бути інструкція з використання та вказані технічні характеристики. В каталозі інтернет-магазину Сетавір вся інформація вказана відразу під ціною. Якщо ви скористались нашими порадами і обрали собі м’язовий стимулятор користуйтесь ним згідно інструкції і він послужить вам не один рік.

Незважаючи на слабкий вплив електричних хвиль на організм, у міостимуляції є свої протипоказання у застосуванні. Це - серйозні захворювання серцево-судинної системи, період загострень хвороб внутрішніх органів, особливо шлунково-кишкового тракту, порушення кровообігу, тромбози, онкологічні захворювання, а також пошкодження шкірних покривів і переломи.

Вибрати правильний стимулятор м’язів можна у каталозі інтернет-магазину Сетавір за активним посиланням. Якщо у вас виникають питання щодо товару, наші менеджери нададуть вам кваліфіковану допомогу.