Що потрібно знати, коли обираєш рукав напірний гумовий? Ми спробуємо пояснити характеристики, групи та класи за якими вам буде зручно обрати рукав.

При виробництві даного виробу особлива увага приділяється його гнучкості, міцності каркаса і герметичності з'єднань, адже рукави напірно-всмоктувальні нерідко працюють в складних температурних умовах.

Робоча температура для подібного рукава безпосередньо залежить від типу клімату, в якому він експлуатується:

  •  в холодному кліматі — від −50 до +90 °C;
  •  в помірному кліматі — від −35 до +90 °C;
  •  в тропічному кліматі — від −10 до +90 °C.

Класичний показник тиску 1,2 МПа,та робочого вакууму - 0,08 МПа. Часто в промисловості використовуються рукави з металевим обплетенням, що надає рукаву додаткової міцності і термостійкості: аж до температури в 190 °С і тиску до 5 МПа. Даний вид рукавів напірно-всмоктувальних використовується для перекачування розплавленого бітуму.

Рукави напірні усмоктувальні ГОСТ 5398-76 з текстильним каркасом і металевою спіраллю, які мають на кінцях м'які манжети для приєднання їх до арматури. Застосовуються для всмоктування і нагнітання різних рідин, палив, мастил на нафтовій основі і газів.

Рукав всмоктуючий складається з декількох шарів: внутрішнього гумового, одного або декількох шарів текстильного каркаса і зовнішнього з гумового. Вони бувають двох видів: гладкими і гофрованими.

Гумові напірні рукава поділяються на класи в залежності від призначення:

  • клас «В» - для технічної води;
  • клас "Б" - для бензину, гасу, палив, мастил на нафтовій основі;
  • клас «КЩ» - слабкі розчини неорганічних кислот і лужної концентрації до 20%;
  • клас «П» - для харчових речовин (молоко, пиво, спирт, вино, питна вода, слабокислі розчини).

Навіть того не підозрюючи, ми користуємось гумовими рукавами щодня в побуті. Рукави кисневі чи паропровідні рукави використовуються виключно на виробництвах чи підприємствах. Рукави кисневі ГОСТ 9356-75 призначені для подачі під тиском до приладів для газового зварювання та різання металів. У них менший гарантійний термін зберігання та експлуатації через умови в яких задіюються рукави.

Паропровідні рукави виготовляються з термопластичної гуми і складаються з камери, пари прокладок з тканини на самій камері, а також під гумовою оболонкою рукави і спеціальною гумовою обкладкою, яка розташовується зовні пристрою. Використовуються в сталеплавильній і металургійній промисловості, в автомобілебудуванні, на підприємствах харчової промисловості і т.д.

Менеджери компанії Бонекс доможуть підібрати потрібний вам товар. Замовлення на рукави приймаються в телефонному режимі. Для детальної інформації та ознайомлення з товаром переходьте на сайт компанії.