Більярд має кілька різновидів гри, найпопулярнішими є: російська піраміда, американський пул і снукер. Снукер – один із різновидів більярду, який найбільш поширений у Великобританії. З кінця 70-их років XX століття став відомим практично в усьому світі, особливо в Європі і Китаї.

Для того, щоб гра йшла гладко, необхідне відповідне устаткування - спеціальний професійний снукерний стіл. Професійний снукерний стіл - це поєднання дуже якісних матеріалів та досвіду майстрів, що займаються його виробництвом, які, в свою чергу, мають відповідати вимогам міжнародних більярдних організацій. У каталозі нашої компанії Ви можете вибрати снукерний стіл ціна якого найбільше Вам підійде.

Оскільки сама гра має особливу специфіку, відмінну від інших більярдів, стіл для гри снукер теж має ряд особливостей. Якщо порівнювати стіл для снукера з іншими моделями столів, призначених для російської піраміди або американського пулу, то відразу кидаються в очі значні габарити: від 10-и і до 12-и футів. Стіл для снукера може бути представлений в різних інтерпретаціях:

  • матеріал корпусу може бути виконаний з МДФ або деревини, також можливий комбінований варіант. Професійний стіл більярдний снукер виготовляють виключно з натуральної деревини, це може бути дуб, вільха, ясен та інші породи дерев;
  • сукно для ігрового поля складається або виключно з 100% вовни, або має комбінований склад: 80% - вовна, 20% - синтетичний компонент. Від якості сукна залежить розкочування куль і багато в чому результат гри;
  • ігрове поле, саме ця частина столу більярдного для снукера грає важливу роль. Плита повинна бути ідеально рівною, інакше виникнуть похибки в грі. У професійній грі вибирають плиту зі сланцю. У бюджетних версіях можна зустріти дерево стружкові плити або навіть метал або пластик.

При виборі професійного більярдного столу для снукеру, найбільшу увагу звертайте на матеріал, з якого виконані опорні ніжки і рама-основа столу. Чим міцніший матеріал, тим краще можна буде провести монтажну установку столу. Міцними вважаються масиви дуба, ясена, червоного дерева. Спеціалісти нашої компанії рекомендують звернути увагу на модель столу для снукеру Ферзь від нашої компанії-виробника, виготовлення якого можливе у діох варіантах деревини - ясен та дуб.

У нашому інтернет-магазині ТТ-Більярд представлені всі необхідні комплектуючі, серед них: лузи і сітки для луз, ігрові плити, більярдна гума і сукно. Всі ці елементи допоможуть створити комфортні умови для гри в снукер. Також на сайті Ви зможете замовити різні види київ для снукера, піраміди або пулу. Асортимент товару, представленого у нас, задовольнить смаки будь-якого гравця. Ви можете вибрати, як класичні і бюджетні версії, так і придбати ексклюзивні киї ручної роботи.

Звернувшись до нас, Ви маєте можливість купити більярдний стіл для гри снукер від надійного виробника й довгі роки насолоджуватися яскравими, незабутніми ігровими моментами.