Повсть - це універсальний матеріал, який використовується у великій кількості різних галузей промисловості. Повстяні матеріали використовувалися людиною ще в V столітті до н. е. Як свідчить легенда, вперше повсть з'явився в стійлі овець, які були змушені тулитися одне до одного в крихітному просторі. Шерсть овець падала на підлогу, і шар за шаром утворювався щільний шар матеріалу, спресований тваринами. Пізніше такий матеріал використовувався в побуті, їм оформляли приміщення, стелили на підлогу. Сьогодні повсть вважається найбільш практичним і екологічно безпечним матеріалом, який не горить (частково тліє, не виділяючи і не поширюючи полум'я при загорянні), стійкий до вологи і комах. У промисловості повсюдно використовується повсть технічна. Переваги матеріалу:

  • Теплопровідність. За рахунок того, що структура полотна щільна, а його основа - це натуральна шерсть тварини, повсть зберігає тепло, вбирає і виводить вологу. Найбільш простий приклад практичності - повстяні валянки, які користувалися попитом у наших пращурів.
  • Антибактеріальність. Не дивлячись на те, що повсть - це вовна вівці, він не привертає до себе увагу всіляких комах і жучків. Також вироби не піддаються впливу цвілі.
  • Легкість. Щільність полотна може бути різною, залежно від товщини матеріалу і тривалості валяння, але вага готового виробу відносно не великий. Це дозволяє використовувати матеріал у виготовленні меблів, каркасних елементів або предметів інтер'єру.
  • Вогнестійкість. Виріб не боїться відкритого полум'я, при виникненні спалаху, вогнище не поширюється далі, а згасає. Також матеріал не виділяє токсичного шкідливого запаху.
  • Електрозахист. Повсть не проводить електрику, він є безпечним варіантом для облаштування офісів і кімнат в житловому будинку.
  • Шумоізоляція. Проникнення звукових хвиль всередину приміщення мінімально, якщо товщина стін всередині приміщення більш 1,5 см, це дозволяє на 95% ізолювати приміщення від сторонніх звуків.

Одне з безлічі застосувань технічної повсті - це утеплення транспортного засобу або ж його повна теплоізоляція. Крім цієї характеристики, він також здатний створити звукоізоляцію в автомобілі і знизити будь-яку вібрацію. Оскільки найчастіше цей матеріал виготовляється з природного вовни овець, то при високих температурах він не виділятиме в атмосферу будь-яких шкідливих випарів. Максимальна температура, яку може витримувати технічний повсть - близько 200 градусів за Цельсієм. Плюс до всіх цих параметрах повсть також здатний захищати транспортний засіб від вологи.

Цей теплоізоляційний матеріал відмінно підійде і для його використання в житлових будинках. На це є кілька причин. Перша причина широкого застосування цього продукту в тому, що він вважається повністю екологічним і нешкідливим для здоров'я людини. Друга причина - це забезпечення відмінною захисту приміщення від протягів, а також холоду. Його можна використовувати, як утеплювальний матеріал, прокладаючи його в щілини між вікнами або дверима. Третя причина широкого використання технічного повсті, таким чином, то, що цей матеріал відмінно ізолює внутрішнє приміщення від зовнішніх запахів. Також використання цього матеріалу забезпечить гідний захист від цвілі й вогкості в приміщенні.

Однак і ці сфери застосування лише мала частина від того великого кількості, в яких він також використовується. Він досить багато використовується в будівельній галузі, у виробництві меблів, а також при створенні музичних інструментів. Така велика кількість областей застосування одного і того ж матеріалу пояснюється тим, що в процесі створення можна надати йому різні характеристики, які потрібні в тій чи іншій сфері промисловості. Ми пропонуємо придбати цей універсальний матеріал у нашому інтернет-магазині "Прогрес-М". Ми впевнені у високій якості наших товарів як вітчизняного так і імпортного виробництва і завжди пропонуємо самий актуальний асортимент з оптимальним співвідношенням ціни і якості.