Агітаційні намети - важлива частина агітаційної програми. Це своєрідна інформаційно насичена точка, в якій люди отримують найбільше інформації про виборця,  саме вона створює іміджеву впізнаваність і асоціативний портрет кандидата. Це місце зустрічі виборців з волонтерами, активістами. Це свого роду приймальня, в якій можлива навіть зустріч з кандидатом.

Популярним є поширення партійних газет та інших друкованих агітаційних матеріалів через намети агітаційні , також збір інформації про виборців за допомогою опитувань. Важливо, щоб намети були виконані з якісних матеріалів та з міцним каркасом. В інтернеті гуляє багато відео матеріалів де неякісні намети літають містом.

Компанія Yushkaluk & Co виготовляє акційну та промо продукцію вродовж багатьох років. Фахівці компанії добре знають наскільки важливо зробити замовлення якісно, щоб клієнт повертався за новим товаром.

Компанія виготовляє намети компактні і легкі в установці. Каркас агітаційних наметів являє собою збірно-розбірну конструкцію з тонкостінних труб з пружинними засувками.Тент також має величезне значення при експлуатації торговельної та агітаційної палатки. Враховуючи, що практично всі намети встановлюються на вулиці ( відкритому повітрі), то якість тенту значною мірою впливає на збереження продукції всередині намету.

Для пошиття тенту ми використовуємо тентові тканини, зі спеціальною вологовідштовхувальним просоченням. Такий тент максимально захистить вас і вашу продукцію від дощу і снігу. Крім захисних функцій тент грає ще й важливу рекламну та інформаційну роль. Оригінальний дизайн тенту підвищить впізнаваність і запам’ятовуваність вашого намету. Професійне пошиття і висока якість друку зображення порадує вас при використанні намета. Для збереження від пошкоджень і для чистоти тент упаковується в окремий від каркаса спеціальний чохол.

Декілька порад від компанії Yushkaluk & Co, як підібрати агітаційну палатку:

  • легкий каркас;
  • водостійкий тент;
  • яскравий дизайн.

Компанія вже багато років є лідером на ринку агітаційної та промо продукції. Наші роботи ви бачите щодня у своєму місті. Ми надаємо послуги збору конструкцій, проте наші інструкції настільки детальні, що цією послугою ще ніхто не користувався! Доставляємо продукцію "Новою поштою" по всій території України.

Вибравши продукцію Yushkaluk & Co, ви не просто отримаєте бездоганний виріб, а підтримайте українського виробника і будете забезпечені технічною підтримкою, комплектуючими протягом усього гарантійного та післягарантійного терміну експлуатації.