Сьогодні все частіше можна зустріти співробітників різних компаній, одягнених в фірмовому стилі. Це може бути брендована краватка, футболка з логотипом, світшот, фартух і багато іншого. Виграшний варіант для бізнесу - це промо накидки!

Варіант вибрати брендовані накидки як основний елемент фірмового одягу має багато плюсів:

  • можна одягнути поверх свого одягу, що однозначно підтримають працівники;
  • недорогі, адже не використовується багато тканини та прості в пошитті;
  • виділяють з натовпу, візуально привертають увагу;
  • формують впізнаваність бренду;
  • швидко сохнуть після прання.

Накидки або жилети - одяг, розрахований на публічну демонстрацію належності до референтної групи, а також одяг демократичний, простий і раціональний. Завжди виграшно для корпоративного стилю. Яскраві накидки з девізом партії або кандидата привернуть увагу перехожих, допоможуть знайти більше однодумців серед виборців, підвищити імідж і рейтинг партії.

Накидки промо надягають в період передвиборної агітації, просування товарів і послуг, під час проведення рекламних акцій, масових і спортивних заходів, концертів або фестивалів. Практично жоден грамотно організований агітаційний захід, соціальна акція, політичний мітинг, демонстрація, спортивне змагання, рекламна акція або дегустація не проходять без людей одягнених в однаковий корпоративний промо одяг.

Інтернет-магазин Yushkaluk & Co виконує пошиття агітаційних накидок і нанесення логотипу, фотографії або малюнка на накидки промо під замовлення.

Також, компанія займається виготовленням інших агітаційних товарів, адже одяг, сьогодні, є не лише одним з засобів самовираження, а й прекрасним інструментом маркетингу.

Бейсболки та футболки, фартухи, галстуки та інший одяг теж вважаються ефективним методом реклами. Одягніть своїх працівників в одяг з логотипом компанії і впізнаваність вашого бренду зросте в рази за короткий термін.

Команда Yushkaluk & Co створює промоодяг з логотипом Вашої компанії. Ми реалізуємо нанесення логотипу чи малюнка методом наскрізного хімічного друку, сублімації, шовкографії, термодруку на власній виробничій базі. Наша продукція дешевша в рази ніж в конкурентів, адже ми є виробниками всього чим займаємось. Якість перевірена роками співпраці з різними замовниками!

В нашому інтернет-магазині є каталог зі всіма товарами та спектром послуг які ми надаємо. В каталозі ви можете обрати потрібний для вас промо товар та зробити замовлення через корзину або зателефонувавши за номером телефону вказаним на сайті Yushkaluk & Co.