Розповімо вам про те як підібрати хороший навантажувач в оренду і не нарватись на шахраїв. Оренда навантажувача в Києві коштує доволі дорогу, тому варто засвоїти інформацію подану в статті, перед тим як орендувати спецтехніку.

Основним призначенням даної техніки є навантажувальні і розвантажувальні роботи. Серед усіх типів такого обладнання найбільш широке застосування отримали вилкові навантажувачі. Вони універсальні, завдяки чому і користуються таким успіхом. Вила кріпляться на дуплексну або триплексну телескопічну раму з гідроприводом. Це і є головний робочий елемент, а двигун є основнової всієї машини.
У будь-якого навантажувача є три основних параметри:

  • тип приводу;
  • вантажопідйомність;
  • висота, на яку піднімається вантаж.

Найпопулярніший тип навантажувача - ковшовий, призначений для механізації в підземних умовах навантаження гірничої маси при проходці водовідливних канавок та навантажувач грейферний, призначений для навантаження великогрудкової гірничої маси та інших вантажів.

Головний орган роботи такого навантажувача це - ківш. Найголовніша відмінність ковшового навантажувача від екскаватора - це те, що ківш наповнюється під час руху машини, іноді і під час повороту або навіть підйому ковша. Дуже важливо надати навантажувачe достатньо місця для роботи і маневрів. Навантажувачі з ковшем або ж будівельні мають відмінності від навантажувачів вилкових : у останніх є вила для палет і їхні можливості в роботі з сипкими вантажами обмежені.

Ковшовий навантажувач працює з такими операціями:

  • ківш піднімається, і матеріал транспортується до потрібного місця для розвантаження;
  • ківш впроваджується в матеріал за допомогою сили, яка виникає від тяги базової машини або трактора;
  • вивантаження матеріалу (поворот або перекидання ковша).
  • навантажувач переміщається і одночасно опускає ківш.

Ще одна істотна відмінність навантажувачів один від одного - це наявність у деяких шасі типу тракторного і повний привід з підвищеною прохідністю. Робоче обладнання на ковшових навантажувачах - це широкий ряд навісних установок: різноманітні ковші, відвали для очищення снігу, вила, гаки. Ковшовий навантажувач дуже часто використовується для очищення вулиць від снігу. Але, незважаючи на це, такого типу навантажувачі найбільш затребувані для навантаження сипучих матеріалів на буд майданчиках.

Замовляйте ковшовий навантажувач у компанії "ВК Сервіс" в Києві! Найдешевші ціни та найкраще обслуговування гарантовано! У нас діють знижки для постійних клієнтів та довготривалої оренди. Наші клієнти завжди впевнені в тому, що робота буде виконана своєчасно і якісно.