Заклади швидкого харчування популярні як ніколи! Не завжди в людини є час, щоб повноцінно поїсти і тоді фастфуд приходить на допомогу. Фастфуд - це вигідний бізнес сьогодні, який швидко окупиться, все більше відкривається таких невеличких харчових точок, щоб задовільнити вимоги споживача.

Багатьом любителям швидкої їжі дуже подобаються сосиски, підсмажені на грилі з апетитною рум'яною скоринкою. Їх можна поєднувати з різними салатами і булочками і отримувати різноманітне меню. Тому замовити роликовий гриль купити Україна забезпечить успіх Вашому бізнесу. Невеликі габарити і вага роликового гриля привертають власників підприємств швидкого харчування. Завдяки таким складовим можна без особливих зусиль укомплектувати точку вуличної торгівлі, невеличке кафе чи повноцінний заклад швидкого харчування.

Роликові грилі від нашої компанії Stellar обирають, спираючитсь на їх переваги. В основі роботи даного теплового обладнання лежить інфрачервоне випромінювання. Це дозволяє отримати на виході смачну і апетитну страву. Корпус роликового грилю виконаний з металу, з робочою ємністю у вигляді поверхні, яка складається з незалежних один від одного циліндричних валиків. У кожному розташований електричний нагрівальний елемент. Продукт, який необхідно обробити, поміщають між розігрітими обертовими валиками. Процес приготування їжі з використанням роликових грилів - це рівномірне обсмажування сосисок з усіх боків, яке здійснюється завдяки постійному обертанню роликів. Завдяки цьому зберігається рівномірна температура і виключається напівсирий продукт або його підгорання.

Роликові грилі дуже прості у догляді. Після завершення роботи досить промити від жиру знімний піднос і ролики з миючим засобом. Ролики мають спеціальне покриття, яке не дозволяє виробам прилипати до них, тому очищення роликів не вимагає великих зусиль.

Роликові грилі відрізняються компактними розмірами і зручністю конструкції, що дозволяє встановлювати їх в приміщеннях з обмеженим простором, а також у вуличних точках швидкого харчування. Всі елементи апаратів відрізняються простотою очищення.

Перед тим як вибирати роликовий гриль, визначитеся з потрібною Вам продуктивністю. Можна придбати апарат, який здатний приготувати одночасно більше 20 виробів. На даний показник впливають кількість і довжина валів, що безпосередньо пов'язано з розмірами роликового гриля. Подумайте, скільки у Вас є вільного місця в розпорядженні.

Якщо для Вас важлива естетика, вибирайте роликовий гриль із захисним склом - на відвідувачів він справить приємне враження, дозволить спостерігати за процесом приготування. До того ж таке обладнання захистить гостей і персонал від розбризкування жиру, а продукт - від бруду і комах.

Також рекомендуємо купляти грилі лише від надійних виробників. ТОВ Stellar займаємось реалізацією устаткування для закладів харчування та медичних закладів. У нашому каталозі Ви знайдете роликові грилі високої якості, виготовлені з харчової нержавіючої сталі.