Компанія Apple щороку оновлює лінійки своїх товарів. Змін зазнали і комплектації смартфонів. Для захисту навколишнього середовища і зниження утилізації різноманітної техніки, Apple при поставці товару вирішили відмовитися від блоку живлення і навушників. При необхідності ви легко зможете не тільки купити iPhone 12 по посиланню, але і підібрати всі необхідні аксесуари до нього.

Надійний захист - вибираємо чохол

Модель Pro Max виділяється великими габаритами. Смартфон важить майже 200 гр, а його екран в 6,7 дюймів не зовсім зручний для використання однією рукою. Не завжди вдасться утримати його, і щоб захистити від ударів чохол просто необхідний. Ви легко можете вибрати як оригінальний чохол, так і від сторонніх виробників. Доступні варіанти з наступних матеріалів:

  • прозора плівка;
  • шкіра;
  • силікон;
  • нейлон.

Чохол може виконуватися як у вигляді мінімалістичного бампера, так і у вигляді органайзера або навіть оснащуватися додатковою батареєю. Але будьте готові до збільшеним габаритам корпусу.

Музика завжди поруч

У зарядного блоку, ви більше не зустрінете в базовій комплектації гарнітури і перехідника на 3,5 mini-jack. Провідні та безпровідні навушники ви легко зможете підібрати самостійно, як і перемикач до них. Додатково деякі виробники пропонують сумісні моделі, які допоможуть вам непогано заощадити, не розлучаючись з улюбленими музичними треками.