Сьогодні в моді екологічні продукти. Багато людей намагаються вирощувати овочі, фрукти та гриби вдома. Дехто, навіть, вирощує різні культури на продаж. Останнім часом, популярність домашніх грибів набирає шалених обертів. В данній статті ми розповімо Вам як виростити гливу вдома!

Гливи - рід грибів сімейства плевротові (Pleurotaceae). Розвивається на субстраті з неживих рослинних залишків, з якого здатний засвоювати целюлозу та лігнін. У природі росте на стовбурах засохлих дерев.Гливи відносяться до грибів, у яких плодове тіло складається з шляпки, що плавно переходить у ніжку. Капелюшок суцільний, злегка утончающий до країв. Її форма округла або овально-видовжена, що нагадує раковину. Діаметр капелюшка коливається від 5 до 17 см, хоча трапляються гриби, у яких розміри капелюшка досягають 30 см. В залежності від приналежності до виду, забарвлення глив може бути білуватого, сіркою, бурою, лимонно-жовтого, буро-оливкову, попелясто-фіолетовою і навіть сіро-лілового з відтінками рожевого або оранжевого кольору.

Обов’язково, що потрібно зробити для вирощування глив - це поживний субстрат. Його можна купити або зробити самому. При покупці субстрату для глиб, більше шансів, що Ваш перший врожай буде вдалим.

Придбати готовий субстрат для вирощування глиб можна у компанії "Друїди". Підприємство гарантує якість та високий врожай за умов дотримання технології вирощування грибів.

Готовий грибний субстрат від компанії "Друїди" - це спеціальний мішок, в якому закладено правильно зроблений субстрат, засіяний міцелієм гливи в лабараторних умовах. Таким чином Ваші зусилля мінімізуються! Дуже вигідна пропозиція для тих, у кого немає можливості зробити це самостійно, а хочеться справжніх, корисних і чистих грибів. Грибний субстрат знаходиться в поліетиленових пакетах для зручності транспортування.

Наше підприємство - лідер на ринку України з виробництва грибних блоків, а наш технологічний процес практично не має аналогів на пострадянському просторі. Режими вирощування, гігієнічність субстратів для гливи, відсутність особливо небезпечних хвороб і шкідників дозволяють вживати цей цінний харчовий гриб без побоювання для здоров'я.

Також, ви можете приготувати субстрат самі за допомогою соломи зі злакових культур або колоди листяних дерев. Цей процес дуже трудовмісткий та довгий і не гарантує врожаю. При маленькому порушенні приготування субстрату для глив, врожаю може не бути або він буде кволий.

Вибір за Вами. Проте, ми рекомендуємо звернутись до професіоналів!

Більше інформації на сайті компанії "Друїди". Переходьте за посиланням та замовляйте якісний субстрат для вирощування глиб, щоб отримати свій перший врожай!