Вас атакують птиці? Відлякувачі птахів компанії "Крес" допоможуть позбутися від непроханих гостей!

Власники ферм і садів зазнають величезних збитків, бо птахи викльовують посіви і вражають дозрілі колоски, з'їдають зелені листи, харчуються плодами виноградників і садів. Величезні зграї птахів несуть загрозу садівництву.

Ворони, галки і граки висмикують  озиму яка тільки но зійшла , поїдають помідори і редис. А ось шпаки можуть знищити від 10 до 50% вишень, винограду або черешні. Дослідження показали, що за один сезон представник пернатих може з'їсти від 0,5 до 2 кг ягід та й у птахів є страшна особливість - збиратися зграями. А отже на сніданок і вечерю на вашу територію можуть прилітати від десятків до тисяч птахів! Така кількість - це реальна загроза для врожаю.

Існує величезна кількість відлякувачів птахів:

Ультразвукові відлякувачі - це прилади, які різною мірою впливають на всіх пернатих і відлякують птахів звуком високої частоти (ультразвуком). Ультразвук неприємно впливає на слух птиць, і примушує їх покидати зону відлякування. Людині цей звук не чутний. Ультразвукові відлякувачі птахів Україна можна замовити на сайті компанії "Крес";

Візуальні відлякувачі (таблички, муляжі) - це один з найпростіших і найдешевших засобів для відлякування птиць. Відлякування птахів відбувається шляхом імітації небезпеки за допомогою плоских або об'ємних муляжів хижаків;

Біоакустичні відлякувачі (кричалки) - це найбільш поширений засіб для захисту від птахів, особливо в період дозрівання врожаю в саду, на городі, в полі, на звалищі. Зокрема, біоакустика застосовується для захисту черешні від шпаків, бджіл на пасіці від щурки. Принцип роботи такого відлякувача полягає в періодичному програванні криків великих птиць, а також тривожних криків дрібних пернатих;

Лазерні (світлові) відлякувачі - це ефективні пристрої для боротьби з птахами в приміщенні, на горищі, під дахом. Такі відлякувачі створюють рухливу низку світлових плям, які дезорієнтують і дратують птахів при потраплянні в очі;

Газові відлякувачі (грімгармати) - це спеціальні пристрої для відлякування птахів на великій території, принцип роботи яких полягає в періодичному наповненні спеціальної камери горючим газом (наприклад, пропаном) і автоматичному підпалі цього газу електричною іскрою. Згорання газу супроводжується гучним пострілом, який лякає як птиць, так і диких тварин.

Ефективність відлякувача птахів залежить від місця призначення. Інформація зазначена вище повинна допомогти вам обрати потрібний відлякувач.

Всі вище вказані відлякувачі птахів можна придбати в інтернет-магазині компанії "Крес". Наша компанія працює в Україні з 1994 року. Ми надаємо ряд послуг, серед яких дезінфекція, дезінсекція, дератизація та фумігація.

Ми допоможемо вам позбутися шкідників будь-якого типу: мікроби, комахи, птахи-шкідники, гризуни та інші. Запрошуємо переглянути каталог товарів на нашому сайті.