Морозиво - це улюблені ласощі дітей і дорослих. Торгівля м'яким морозивом в усі пори року була і буде актуальною, а в літній сезон продажу багаторазово збільшуються. Завдяки спеціальній технології виготовлення воно відрізняється легкістю текстури і різноманітністю смаку. На такий вид продукції завжди великий попит, що робить цей бізнес дуже привабливим.

Про окупності

Організовуючи бізнес з продажу м'якого морозива, вам необхідно заплатити за реєстрацію ПП, за оренду приміщення, придбати обладнання для його виготовлення - фризер. Крім того, прорахуйте витрати на суміші, з яких буде готуватися морозиво. Можна користуватися готовими сумішами або порошком, самостійно змішуючи його з водою.

Вибираючи з виробників сумішей постачальника, звертайте увагу не тільки на якість і ціну товару, а й на те, у скільки вам обійдеться доставка.

Далі вас чекають витрати на придбання вафельних ріжків, які набагато популярніше, ніж звичайні паперові або пластикові стаканчики, і ложечок. Не забудьте про серветки і рукавичках для продавців.

Де організувати торговельну точку

Для ефективності продажів вашу торгову точку найкраще організувати в місці з високою прохідністю. Треба пам'ятати, що продавати м'яке морозиво в нашій країні можна тільки в закритих приміщеннях. Торгівля таким товаром на вулиці заборонена!

Підберіть місце для вашої торгової точки на території якого-небудь популярного у відвідувачів кафе або у великому магазині. Також хорошим варіантом буде продаж м'якого морозива в розважальному центрі.

Щоб орендувати необхідні для вас квадратні метри, потрібно підписати договір з господарем приміщення.

Необхідне обладнання

Найголовнішим завданням буде вибір обладнання. Для виготовлення м'якого морозива необхідно придбати фризер.

Фризери бувають декількох видів, що відрізняються різними параметрами.

Можна купити фризер, в якому готують тільки морозиво.

Для розширення бізнесу можна придбати комбінований фризер, в якому крім морозива можна готувати різні коктейлі. Таким чином, ви будете отримувати прибуток навіть в ті періоди, коли попит на морозиво падає.

Комбіновані фрізери підходять в разі, коли бізнес вже функціонує, і прохідність людей досить велика.

Фризери можуть бути підлоговими і настільними. Який з цих варіантів вибрати, потрібно вирішувати, виходячи з розміру площі, що орендується.

У фризерів можуть бути бункери різних обсягів. Розраховують обсяг бункера в залежності від збуту продукції.

Якщо обсяг буде більше, ніж потрібно, залишок суміші буде потрібно зливати. У разі якщо обсяг бункера малий, то продавець буде витрачати зайвий час на те, щоб додавати суміш.

Фризери поділяються на різні типи охолоджень. Охолодження може проводитися повітрям або водою.

Охолодження водою сприяє підвищенню продуктивності фрізера, але його установка вимагає підключення до водопроводу.

Модель фрізера, обладнаного помпою, впливає на збільшення ступеня взбитости продукту, що істотно знижує його собівартість, тим самим збільшуючи ваш дохід.

Купуючи обладнання для свого бізнесу, загляньте в інтернет-магазин компанії «Корал», де ви зможете вибрати підходящий саме для вас фризер для морозива.

У нашому магазині ви можете придбати моделі різних производительностей і розмірів, з різними типами охолодження. В асортименті є фрізери не тільки для приготування морозива, а й сорбета, найрізноманітніших коктейлів і заморожених йогуртів.

Правильне рішення для вас - придбання фризерів відомих світових брендів в інтернет-магазині компанії «Корал». Встановіть таке обладнання, і ваш бізнес з торгівлі м'яким морозивом обов'язково принесе хороший прибуток, а вдячні клієнти будуть часто до вас приходити!