Якщо миття вікон для вас проблема і головний біль навесні, тоді пропонуємо вам універсальна серветка з мікрофібри купити . Ви відразу зможете попрощатися з розводами та постійним перемиванням однієї поверхні безрезультатно. Наш інтернет-магазин КТА "Помічниця" пропонує ефективне, швидке та сучасне вирішення вирішення цієї проблеми - ганічрка з мікрофіби має ряд переваг, які дозволять підтримаувати вікна в ідеальній чистоті без зайвих витрат енергії, а головне фінансів.

Також зверніть увагу на  те, що:

  • Синтетичні волокна, з яких створюється мікрофібра, збільшують термін служби виробів.
  • Залежно від частоти та інтенсивності очищення, серветка з мікроволокна прослужить від декількох місяців до року.
  • Вона витримує машинне прання, зберігаючи свої властивості. Рекомендується прання при високій температурі, т.к мікрофібра вбирає в себе не тільки пил і бруд, але і мікроби, які є на поверхні. В середньому, серветка або ганчірка з мікрофібри витримує до 300 прань, навіть у пральній машинці.
  • Високі миючі та очищувальних здібності дозволяють не використовувати додаткові засоби (мило, порошки, рідини), що значно економить гроші.

Відтепер не потрібно тратити час і нерви на випробування народних засобів. Залиште газети для читання чи розпалки каміна. А поношена, улюблена кофтинка нехай залишиться теплою підстилкою для вашого улюбленця. Звичайні статеві ганчірки швидко приходять в непридатність, через нетривалий час починають погано збирати бруд, залишати розводи. Ганчірка з мікрофібри в кілька разів перевершує бавовну і віскозу за багатьма показниками.
Вона набагато швидше усуває бруд, а не розвозить її по поверхні. При цьому її можна використовувати однаково ефективно і у вологому і сухому вигляді.

Сучасна ганчірка з мікрофібри це ефективне і недороге рішення для прибирання. Відомо, що мікрофібра – це матеріал, який  складається з найтонших волокон, вони мають мікроскопічний діаметр менше 1 деньє. Серветки з мікрофібри багатофункціональні і прості в застосуванні. Вони безпечні для всіх поверхонь і справляються з будь-яким видом забруднень. Використовуючи їх в домашніх справах, ви значно зменшите час збирання і зможете витратити його на щось більш цікаве, приділити час собі та своїй родині. Радимо купувати серветку з мікрофібри для скла ТМ Помічниця 35х30см.  Вона допоможе очистити  скло та дзеркала без використання будь-яких миючих засобів.

Так як ціни відразу від виробника ви уникнете зайвих спекуляцій. Краще відразу брати оптом, запасу вистачить на кілька років, або ж в роздріб теж вигідно. Наші онлайн-консультанти завжді раді вам допомогти. Доставку здійснюємо по всій Україні.