Невелике свято або грандіозний прийом, як правило, закінчується десертом. І якщо раніше коронною стравою був величезний багатоярусний торт, то зараз самим модним віянням вважаються шоколадні фонтани. До головних переваг шоколадних фонтанів можна віднести:

- кожен гість вечірки може стати кондитером і приготувати частування на свій смак;

- фонтан дозволяє експериментувати - адже в шоколад можна занурити не тільки фрукти або солодощі, а й сир, горіхи і навіть м'ясні вироби;

- шоколадний фонтан на будь-якому святі стає не тільки частуванням, а й розвагою;

- кожен дорослий може відчути себе дитиною;

- для дітей таке частування стане особливою подією, яке дозволить ненадовго поринути в казку.


Види шоколадних фонтанів

Щоб не помилитися у виборі шоколадного фонтану, необхідно відповісти на головне питання: для чого він потрібен? Шоколадні фонтани поділяють на два основних види:

1) для промислової експлуатації: застосовується для великої кількості шоколаду, здатний працювати тривалий час, відрізняється великими розмірами і високою ціною;

2) для домашнього користування: компактні недорогі моделі, розраховані на невелику кількість сировини, енергозберігаючі та бюджетні моделі.

Між собою шоколадні фонтани відрізняються по потужності, розмірів, кількості ярусів і дизайну. Від усіх цих показників залежить і ціна виробу. Якщо Ви хочете підібрати найоптимальнішу модель для затишних домашніх вечірок або для великих корпоративів, то фахівці ПП «Корал» нададуть Вам кваліфіковану допомогу в цьому. Ми пропонуємо найкращі ціни, стислі терміни і інформаційну підтримку. Організовуйте своє свято разом з нами!