Пральна машина - незамінний помічник, що дозволяє серйозно заощаджувати час і сили на догляді за білизною. Не дивно, що мати таку техніку вдома прагне кожен. І коли нарешті постає питання вибору й покупки новенької машини, майбутньому власнику доводиться довго розбиратися не лише в технічних характеристиках представлених на ринку приладів, але й у нескінченному переліку різноманітних режимів та функцій.

В цій статті ми розповімо як обрати професійна пральна машина для пральні

Професійне пральне обладнання - це найкращий вибір для вашого бізнесу в сфері обслуговування, оскільки воно служить в 2-3 рази довше, максимальний термін експлуатації становить 20 років, залежно від виробника і технічних параметрів. Таке обладнання може функціонувати без зупинки протягом 15-20 годин, а іноді і протягом доби. Таким чином, купуючи промислову техніку, ви захищаєте себе від непередбачених витрат і поломок. Важливу роль відіграють ціни на обладнання для хімчистки та пральні.

Пральні машини для пралень мають кілька основних переваг:

  • представлені пральні машини мають потужні нагрівальні елементи, які швидко гріють воду;
  • професійні моделі більш функціональн, ніж побутові, розраховані на прання значних обсягів білизни;
  • міцна та надійна конструкція дозволяє експлуатувати техніку в 2-3 зміни. Вартість таких пральних машин швидко окупається.

Професійна пральна машина відрізняється своїми характеристиками. Професійні пральні машини мають більшу продуктивність, ніж машини з побутового сегмента. Швидко гріють воду, виконуючи повноцінний цикл прання за 45-55 хвилин. Міцна сталева оболонка - нержавіюча (застосовано багатошарове захисне полотно). Місткий нержавіючий 97 літровий сталевий барабан. З розширеним отвором для завантаження / вивантаження - 400 мм. Додатковий бонус - технологія зниження енерговитрат.

Компанія "НОВА КОЛОР"  є ексклюзивним представником прального обладнання компанії Unimac (Alliance Laundry Systems), TeknoZen, Sidi, Renzacci. У каталозі нашого інтернет-магазину Ви знайдете промислові та професійні пральні машини, промислові та професійні сушильні машини, прасувальне обладнання (катки, каландри, преси, пароманекени), машини сухої хімічної чистки.

Ми завжди намагаємося будувати довгострокові партнерські зв'язки, тому дуже цінуємо і пишаємося тим, що більшість наших клієнтів звертаються до нас для надання додаткових послуг (доставка запчастин, сервіс, доставка миючих засобів), модернізації існуючих і обладнання нових пралень і хімчисток.

Переходьте за посиланням у наш каталог та обирайте якісне обладнання для пральні!