Саме у велосипедах Avanti якість – вище ціни. Ці двоколісні коні виділяються з-поміж інших своєю мегакомфортною рамою, яку щороку удосконалюють. Варто зазначити, що ці велосипеди бувають різних видів, і ми впевнені, що Ви точно підберете потрібний саме Вам.
Компанія Avanti пропонує Вам шість варіантів:

  • Крос-кантрі – велосипед, що дозволяє спортсмену рухатися швидко незважаючи на місцевість. Особливого комфорту велосипеду Avanti надає алюмінієва рама, дискові гальма та уся необхідна амортизація.
  • Гірний велосипед Avanti – саме те, що так потрібно для активного відпочинку. Сталева рама, характерна для цього виду велосипедів забезпечить комфорт під час поїздки у гірській місцевості, оскільки Ви зможете керувати велосипедом під час стрибка, а дискові механічні гальма забезпечать впевненість контролю ситуації,
  • Lady – саме той велосипед, що потрібен юній леді 4-6 років. Завдяки сідлу з м'яким наповнювачем та діаметру коліс 16 см. кожна дівчинка може кататися на нашому велосипеді, не відчуваючи дискомфорту. Якщо дівчинка підростає – це не привід купувати новий велосипед, можна відрегулювати висоту двоколісного коня. Комфортна і сучасна геометрія рами, якісні вузли та компоненти, відмінна збірка і неповторний дизайн не залишить байдужою маленьку власницю велосипеда.
  • ВМХ – трюковий велосипед, який ідеально підійде підліткам, які прагнуть навчитися екстремальній їзді. Велосипед різниться з-поміж інших спеціальними покришками, які дозволяють безперешкодно рухатися як асфальтованою, ґрунтовою дорогами, так і бездоріжжям.
  • Підлітковий велосипед подарує спокій Вам та Вашому чаду, оскільки він оснащений амортизаційною вилкою і ергономічним сідлом, надійними гальмами обідного типу V-brake і міцними подвійними ободами.  Наявність цих характеристик унеможливить будь-який ризик життю та здоров'ю Вашої дитини.

Дорогі батьки, ми переконані, що дитячий велосипедвід Avanti, який Ви можете придбати у нашому інтернет-магазині, вартий Вашої уваги хоча б тому, що сталева міцна рама заниженої геометрії з ригідною виделкою Avanti дозволить підліткам легко і зручно долати усі перепони на дорогах різного типу. А такі додаткові характеристики як опорні колеса, пластикові щитки для ланцюга та бризковики точно не залишать Вас байдужими.

Отож, якщо Ви в пошуку екологічного засобу пересування, завдяки якому Ви б покращили свій стан здоров 'я та настрій – у нас для вас чудова пропозиція. Після покупки велосипеда Avanti ваше життя зміниться на краще. Сумніваєтесь? Спробуйте і переконаєтесь. Інтернет-магазин TORGBAZA гарантує оригінальність товару та вигідні ціни. Якщо ж вагаєтеся – напишіть нам, наші консультанти допоможуть оприділитись з вибором.