Золочення сухозлітним золотом іконостасу - нанесення на предмет тонкого шару золота або його імітації у декоративних, захисних або захисно-декоративних цілях.
На сьогодні сусальне золочення храмів залишається ідеалом церковного будівництва. Іконостас - головний елемент і основна прикраса інтер'єру храму. Він створюється на століття, тому робота повинна бути виконана якісно! "Волинські церковні майстерні" дотримуються технології роботи з сусальним золотом, оскільки тільки при правильному підході до нанесення золотого покриття воно прослужить довго без необхідності заміни або реставрації. Даний процес досить трудомісткий і складається з декількох етапів:

  • Очищення і вирівнювання поверхні основи.
  • Попередня обробка клеїть засобом.
  • Нанесення пластин сусального золота потрібної конфігурації.
  • Шліфування нерівностей.
  • Обробка захисним складом.

Сусальне золото - натуральне золото в формі найтонших листів, покладених в книжки. Підходить для використання практично на будь-яких поверхнях - дерево, скло, кераміка, мармур, фарфор, метал, гіпс, полотно, барвистий шар і ін. Сусальне золото не окислюється і не тьмяніє і може використовувати для золочення предметів всередині і зовні приміщень. Нанесення сухозлітного золота на іконостас - одна з послуг нашої майстерні. У нас працюють висококваліфіковані фахівці з великим досвідом роботи, які не бояться завдань будь-якої складності! а роки нашої діяльності ми створили, позолотили і відреставрували безліч предметів зовнішнього і внутрішнього оздоблення храмів не тільки в Україні, а й за кордоном.

Методи золочення:

  •  Клейове золочення - професійна техніка левкасу (золочення на полімент, золочення на левкасі). Клейова основа - левкас - суміш клею і крейди. Застосовується для золочення всередині приміщення, в основному - дерев'яних виробів (золочення ікон)
  •  Масляне золочення - професійна техніка (золочення на мордан, морданне золочення) для будь-яких поверхонь. Клейова основа - мордан- олійний клей. Застосовується для реставрації, золочення предметів всередині і зовні приміщення
  •  Золочення на сумішах - полегшена техніка для любителів і початківців. Клейова основа - готові суміші (на водній або спиртовій основі). Перед нанесенням суміші поверхня покривається грунтом, потім відполірувується, після чого наноситься 1-2 тонких шару клейової суміші. Коли суміш стане злегка липкою, накладаються листи золота або поталі.

Обирайте послугу золочення іконостасу. Результатом наших робіт Ви будете задоволені. Індивідуальний підхід до кожного клієнта і доступні ціни! У нашої майстерні немає прагнення зробити якомога дорожче, є прагнення зробити красивіше і довговічніше.