Через відсутність зубів можуть виникнути проблеми для здоров'я та комплекси в соціальному житті.  Відсутність навіть одного зуба повністю змінює навантаження на жувальні поверхні інших зубів, здатне змінити пропорції обличчя і викликати провисання мімічних м'язів.
Запобігти цій ситуації допоможе зубне протезування - це косметична реконструкція або відновлення відсутніх зубів. Досягнення сучасної стоматології дають широкі можливості для використання різноманітних методів для кожного окремого випадку.

Розуміючі лікарі і чемний персонал клініки "Формула" дадуть відповідь на всі хвилюючі Вас питання. У нас індивідуальний підхід до кожного. Протези підбираються та встановлюються під конкретний випадок пацієнта. Пацієнт проходить три основних етапи, таких як:

  •  обстеження. Цей етап включає первинне й детальне обстеження. Визначається обсяг робіт, план лікування та вид протезування.
  • санація порожнини рота, тобто — комплексне лікування. Усувається зубний камінь, лікується карієс, проводиться пломбування кореневих каналів і т. д.
  • протезування. Цей етап включає тривалий та трудомісткий процес. Робляться зліпки зубів, виготовляється протез, проводиться примірка, якщо все добре — протез встановлюють.

Наші лікарі стоматологічної клініки встановлюють всі типи протезів. Загалом яких  є три види:

  1. Незнімні - при відсутності одного-двох зубів.
  2. Частково-знімні - фіксуються за допомогою імплантів або на стоматологічний цемент. Цей тип конструкції пацієнт не може зняти самостійно, а тільки в стоматологічному кріслі. З особливостей: коли необхідний знімний протез на один зуб – це єдиний вірний варіант.
  3. Знімне протезування - фіксуються на щелепи за допомогою вакуму, який утворюється між слизистою порожнини рота і краєм протеза. Їх дуже просто знімати і встановлювати самостійно.

Плюсом таких протезів є їх гігієнічність – їх можна зняти і помити, на відміну від незнімних протезів. Догляд за змінним зубним протезом не є складним, варто не забувати після їжі зубний протез обов’язково вийняти з рота і промити під проточною водою, порожнину рота ретельно прополоскати. Знімна конструкція потребує щоденної обробки дезінфікуючими засобами Пацієнтам із зубними протезами не рекомендуємо їсти тверду і в’язку їжу, особливо зловживати жувальною гумкою. Не піддавайте конструкцію механічного впливу, оберігайте її від ударів та падінь.

Основною перевагою знімного протезування є можливість відновити практично будь-який дефект зубного ряду, а також порівняно доступна ціна.