Напевно, всі батьки хочуть ,щоби їхнє чадо не лише бавилося, а й розвивалося. Для такого випадку у наш хороші новини. Ми пропонуємо придбати вам  якісний кінетичний пісок для творчості оптом китайського виробника, який досі залишається на хвилі популярності не лише серед дітей, а й серед дорослих.  

Кінетичний пісок складається на 98 % з кварцового піску, та на 2 % з силіконових масел. Виглядає як звичайний пісок, але через допоміжні речовини він не клеїться до рук і робочих поверхонь, з такого піску значно легше ліпити фігури, в ньому не розмножуються бактерії або мікроорганізми, що є надзвичайно важливо, оскільки дитячий організм не можна травмувати різноманітними бактеріями.

На перший погляд ми бачимо практично звичайне пісок, особливо якщо він не доповнений спеціальними барвниками. Такий як цей, цей або цей кінетичний пісок. Але за своїми фізичними властивостями, тактильним характеристикам, типовому поводженню, якщо можна так висловитися, він дуже далекий від звичайного, нехай навіть мокрого, пісочку. Щось середнє між глиною, піском, пластиліном, але набагато краще. 

Ще однією з переваг нашого кінетичного піску є те, що матеріал суміші стовідсотково екологічно безпечний. Звичайно, якщо ми говоримо про перевірених виробників. Навіть якщо хтось проковтнув кілька піщинок, це не завдасть особливої шкоди його здоров’ю. Єдине, варто дуже уважно стежити за тим, щоб дрібні частинки малюк не вдихнув або не засунула собі в носик.

Пісок займає і заспокоює дитину. Прекрасно розвиває моторику і уяву. Пісок пластичний – з ним так просто грати. Його використовують в методиці пісочної терапії. Також він розвиває творчі та когнітивні навички. За допомогою кінетичного піску Ваша дитина, до того ж, із задоволенням може займатися вивченням граматики і арифметики (ліпити і запам’ятовувати букви і цифри стане так весело).Приємний і вологий, як морський пісок. Граючи з ним, діти стають просто щасливими!

В підсумку варто зазначити, що кінетичний пісок – це дійсно корисна іграшка, можна навіть назвати її іграшкою-антистрес і “Розвивашка” в одному флаконі. І якщо ви до сих пір сумніваєтеся, чи варто витрачати свої гроші на цю покупку, приберіть сумніви в сторону. Однозначно варто! Однозначно!

В нашому інтернет-магазині «Жираф» представлені й інші іграшки для творчості, що допомагають розвинути моторику дитячих пальчиків, та захоплять увагу дитинки набагто краще як мультфільми чи смартфони, так шкідливих для очей. Впевнені, що Ви берете оте особливе для Вас.