Дитячий одяг – те, без чого не обійтися жодній дитині. Такі вироби повинні бути стильними, комфортними і приносити задоволення синові чи доньці. Інтернет-магазин «Жираф» пропонує купити турецький дитячий одяг оптом за вигідними цінами.

Батьки намагаються купувати для дітей якісний і красивий одяг, а поповнювати дитячий гардероб доводиться часто. Тому бізнес з продажу дитячого одягу є одним з найбільш затребуваних і прибуткових, якщо торгова точка може запропонувати покупцям високоякісний та доступний за ціною товар. Цим характеристикам вповною мірою відповідає одяг для дітей турецького виробництва. Якщо ви є власником роздрібного або інтернет-магазину, індивідуальним підприємцем або організатором спільних покупок і шукайте надійного оптовогопостачальника, компанія «Жираф» з радістю допоможе зробити бізнес успішним.

Наша компанія займається реалізацією якісного дитячого одягу, який поставляється із Туреччини та Китаю. Орієнтуємось на тривалу співпрацю із нашими клієнтами, а не на надприбутки. Саме тому ми встановлюємо помірні ціни на нашу продукцію. Крім того, ми надаємо знижки на оптові покупки, ціна яких складає понад 5000 грн. В такому разі наш клієнт отримує знижку у розмірі 5 %. Якщо сума замовлення перевищить 10 000 грн, то знижка, відповідно, зростає вдвічі і становитиме 10 %.

Наш дитячий одяг оптом купувати вигідно, якщо Ви робите покупку в нашому інтернет-магазині. Наша компанія пропонує співпрацю на взаємовигідних умовах великим торговим мережам, магазинам та приватним підприємцям. Інтернет-магазин «Жираф» реалізує одяг для всіх сезонів, який береже здоров'я дітей і робить їх модними.

В'язаний светр для хлопчиків і дівчаток представлений у каталозі компанії. Для пошиття використано матеріали відмінної якості. Маємо багато моделей светрів, у різних кольорах та стилях. Одяг максимально зручний та практичний на кожен день.

Ми - відкриті для нових клієнтів в Україні. Ви отримаєте стабільний графік поставок, вигідний рівень цін і багатий асортимент. Реалізуємо продукцію оптом.

Ми постійно відстежуємо тенденції дитячої моди і своєчасно замовляють новий товар, який відповідає запитам споживачів. Нові колекції дитячого одягу від турецьких виробників відразу з'являються на віртуальній полиці нашого магазину, що дозволяє швидко поповнити асортимент актуальними моделями дитячого одягу.

Приймаємо замовлення з усіх регіонів України. Дізнатися детальнішу інформацію можна за контактними телефонами. Діє вигідна система знижок, залежно від суми замовлення.

Одяг для Вашої дитини має бути якісним.  Будемо раді бачити Вас своїми клієнтами.