Завдяки постійному розвитку науки, а саме синтезу, з’являються високотехнологічні матеріали, які знайшли широке застосування в багатьох сферах промисловості. Одним з найбільш поширених нових високотехнологічних матеріалів є капролон, властивості якого перевершують метал за багатьма показниками, включаючи міцність і корозійну стійкість. Капролон - це багатофункціональний полімерний матеріал, який використовується в багатьох виробничих процесах. Його отримують з капролактаму за технологією плавлення. Різні добавки змінюють його колір і властивості. Випускається листовий матеріал і отриманий методом екструзії. Капролон - один з багатьох полімерів, що застосовуються для заміни металів.

Ми пропонуємо Вам капролон купити в Україні від перевіреного виробника, який є багатофункціональним матеріалом і використовується для конструювання в промисловій та побутовій сферах. Вдале поєднання міцності і еластичності, навіть при високих температурах, робить його придатним для машин і машинних вузлів. Завдяки високим властивостям стирання, з капролона виготовляють окремі запасні частини, комплектуючі.

Капролон підходить для ущільнень. Оскільки пластикат такого типу не вступає у взаємодію з продуктом, його використовують в харчовій промисловості і м'ясопереробній. З капролону виходять зручні і міцні обробні дошки, поверхні.

Окремо хочемо акцентувати увагу на застосування капролону в електротехніці. Він відноситься до електроізоляційних матеріалів, таким, що не пропускають через себе струм. Тому з нього сміливо можна виготовляти деталі, що знаходяться довгий час на відкритому повітрі. Він підійде також для котушок і реле. На відміну від інших пластикатів, капролон має високу стійкість до гальванічної корозії. Також, він підходить для обплетення кабелів, проводів.

Найширше застосування капролон отримав в сфері машинобудування. Міцність і легкість, низьке тертя - все це основні критерії, які схиляють виробників в сторону даного полімеру.

Виробництво вентиляційних систем, також взяло на озброєння можливості капролона. Ним замінили всі манжети в вентиляційних лопатях, додали до пневматичних циклонів, стали виготовляти відцентрові колеса, які, в подальшому, стануть частинами насосів.

Конвеєрне і транспортне обладнання вже кілька років тому використовує капролон та інші пластикати для виготовлення різних запчастин. Замінюючи металевий скребок на ланцюговому транспортері на капролонові, в кілька разів зменшується травмування переміщуваного продукту. А ролики з капролона працюють набагато довше і тихіше. Конструкційний пластик підходить для труб гідротранспорту, опорних ковзанок, коліс для вагонеток, шківів.

У будівельних технологіях капролон можна зустріти в насосах для бетонних сумішей, бункерах, опорах, пустотіла формах для цегли, в якості теплоізоляційного матеріалу.

Завдяки появі нових полімерних матеріалів, з’являється можливість без втрати якості здешевити і полегшити конструкції силових установок, двигунів, різних агрегатів і вузлів. Капролон вважається найдоступнішим за вартістю, деталі з цього полімеру обійдуться набагато дешевше, ніж аналогічні конструкції. Якщо ми переконали Вас у багатофункціональності та перевагах застосування капролону, завітайте у на сайт нашої компанії "Прогрес-М" і замовляйте капролон з потрібним Вам діаметром. Ми впевнені у високій якості наших товарів і завжди пропонуємо самий актуальний асортимент з оптимальним співвідношенням ціни і якості.