Розрізняють два основних види манекенів: жіночі і чоловічі. Жіночі манекени відрізняються великою різноманітністю, ніж чоловічі. Крім квітів (білого, тілесного, чорного, срібного та т. Д.), Вони можуть бути з макіяжем, без макіяжу і навіть безликі. Велика розмаїтість манекенів дозволяє підібрати їх під будь-який стиль і дизайн магазина.


Види жіночих манекенів

Жіночі манекени можна розділити на 4 великі групи:

- манекени в повний зріст;

- демонстраційні форми;

- кравецькі манекени;

- нестандартні манекени.

Жіночі манекени в повний зріст, як правило, мають висоту 175-185 см і вага до 15 кг. Вони використовуються як для демонстрації одягу, так і як елемент декору магазину. Такі манекени можуть набувати вигадливих пози, а також згинати руки і ноги. Жіночі манекени цього виду можуть мати не тільки макіяж, але навіть і манікюр і педикюр. Виготовляються вони з високоякісного пластику натуральних кольорів. Для демонстрації білизни використовують безшовні манекени, які часто випускаються для конкретної торгової марки за спеціальним замовленням. Також до жіночих манекенів в повний зріст відносяться і манекени вагітних жінок, які останнім часом стають все більш і більш популярними через збільшення кількості магазинів одягу для майбутніх мам.

Манекени-демонстраційні форми представляють собою окрему частину людського тіла і застосовуються для демонстрації найрізноманітніших товарів. Так, наприклад, манекен-голова використовується в торгових точках, які спеціалізуються на продажу головних уборів або перук. Манекени-руки набувають магазини, які продають браслети, кільця або рукавички. Манекени-декольте застосовуються для демонстрації намист, а манекени-ноги - для продажу панчіх або колготок.

Кравецькі жіночі манекени - це найстаріший і найбільш консервативний вид манекенів. Саме вони змінюються з часом найменше. Кравецькі манекени використовуються в ательє і майстерень з пошиття одягу. Вони, як правило, обтягнуті тканиною, що дозволяє використовувати в роботі з ними голки і крейда для розмітки. Кравецькі манекени можуть бути як строго одного розміру, так і універсальними. Універсальні манекени з допомогою системи кріплень можуть розсуватися до необхідного розміру, що робить їх дуже вигідними для бізнесу з невеликою кількістю замовлень.

Нестандартні манекени виготовляються під замовлення для певного замовника. Їх форми можуть бути дуже вигадливі і обмежуються тільки фантазією замовника і дизайнера. До таких манекенів відносяться фігури без особи, каркасні манекени, матові ляльки і т. Д.

ПП «Корал» пропонує великий вибір жіночих манекенів всіх видів і форм. Наш величезний асортимент і гнучка цінова політика порадують навіть найвибагливішого покупця.