У той час, коли у світі спалахнула пандемія, безконтактна доставка в поштомат - саме те, що потрібно. Поштомат – це найбезпечніший спосіб отримати посилку, бо не потребує контакту з людьми. «Нова пошта» продовжує активно розширювати способи безконтактної доставки. Забрати посилку можна за лічені секунди та без зайвих очікувань.

Поштомат або автоматизована поштова станція — електронний програмно-технічний комплекс з великою кількістю комірок, термінал самообслуговування, що призначений для автоматичних операцій прийому і видачі посилок: кур'єр доставляє посилку до поштомату, а отримувач її забирає у зручний для себе час. Поштомат виконує три основні функції: приймає посилку, короткостроково зберігає посилку, видає посилку. Також поштомат приймає гроші за посилку.

Для Вашої зручності, більшість фірмових поштоматів ми встановлюємо всередині продуктових магазинів.

Важливо зазначити, що через поштомат можна відправити:

  • документи, а також посилки до 30 кг фактичної ваги та розміром не більше 40х60х30 см.
  • лише повністю передплачені посилки (зручно оплатити послугу доставки ви можете вмобільному додатку «Нова Пошта»).
  • товари з оголошеною вартістю не більше, ніж 6000 грн.

А ще за таку вигідну послугу Вам не доведеться переплачувати: тариф буде такий же, як і під час доставки у відділення.

Звертаємо Вашу увагу, що забрати замовлення в поштоматі можна протягом 3 днів. Після цього посилка буде переадресована у найближче до поштомату відділення.

Доставка через поштомат - швидкий процес отримання відправлень, без зайвих очікувань та черг.

Мережа поштоматів «Нова Пошта» постійно зростає. До кінця квітня «Нова пошта» планує розширити мережу до 400 поштоматів та встановити їх у більшості містах України. Щоб переконатися, чи розташований поштомат за потрібною Вам адресою, рекомендуємо Вам відвідати сайт "Нової пошти".

Як працює доставка до поштомату?

  • При оформленні доставки обираєте зручний для вас поштомат
  • Щойно посилка потрапляє в поштомат – ви отримуєте SMS з кодом для відкриття комірки
  • Вводите код на екрані поштомата
  • Забираєте замовлення

Користуйтеся на здоров'я поштоматами "Нової пошти" і не переплачуйте за Вашу зручність. Будьмо свідомими й подолаймо коронавірус швидко.

Уточнити інформацію щодо роботи поштоматів та отримати відповіді на всі питання Ви можете звернувшися до нашого контактного центру чи ж до найближчого відділення.

Будемо раді бачити Вас своїми клієнтами! Бережіть себе.