Незалежно від часів і епох, листяні дерева і чагарники широко застосовувалися в дизайні ландшафтів. Будь-парк або садову ділянку передбачає наявність листяних культур різних різновидів. Листяні дерева допомагають додати привабливості саду і служать захисним бар'єром від вітрів. Купити листяні дерева і чагарники недорого можна на нашому сайті.

В багатій і різноманітній групі декоративних листяних дерев знаходяться дерева для різних умов. Одні без проблем ростуть на сухих місцях, інші потребують родючих і свіжих грунтів.

Листяні дерева використовуються в приватних садах і міському озелененні - в парках, скверах, вздовж вулиць. Важко уявити собі пейзаж без листяних дерев, такия як: барбарис, рододендрон, клен, ялівець, туя.

Листяні дерева можна висаджувати окремо або групами, у вигляді живоплоту, шпалер або алей. Окремо посаджені листяні дерева утворюють прекрасну геометричну форму крони властиву даному виду, але вимагають досить багато вільного простору і світла з усіх сторін.

Листяні дерева можуть бути головним елементом композицій, утворюючи основу яку пізніше доповнюємо різними рослинами, або виконувати для них функцію фону. На даний момент немає ніяких проблем з вибором невисоких сортів для невеликих ділянок або міських балконів. Останні кілька років на ринок виведено величезну кількість декоративних сортів листяних дерев різноманітних за формою і забарвленням листя, для складання композицій.

Що треба знати, аби правильно купити саджанці листяних рослин.

Перш за все, Ви маєте чітко визначитися з тією функцією, яку має виконувати рослина. Для цього слід розібратися в типах рослин і зважити всі можливості Вашої ділянки. І вже тоді можна обирати рослину за такими критеріями:

  • форма крони (чи має здатність витримувати обрізки, якою стає з віком рослини);
  • вибагливість/невибагливість у догляді;
  • щільність крони – у листяних вона буває абсолютно відмінною;
  • здатність витримувати зимові морози (або ваша здатність від них рослину захистити);
  • потреба в освітленні - слід одразу визначитися, чи зможе дана рослина бути королевою саме на Вашій присадибній ділянці;
  • інтенсивність росту, від якої залежить планування вашого ландшафту.

У садовому центрі "Казковий сад" надзвичайно багатий вибір хвойних та листяних дерев і чагарників, верескових, в’юнких рослин і насаджень для водойми. Весь посадковий матеріал відповідає високим стандартам якості і адаптований до кліматичних умов України. Окрім того, наш асортимент постійно оновлюється. Ми враховуємо побажання покупців, аналізуємо ринок і пропонуємо найактуальніші рослини.

Наш садовий центр реалізує саджанці та посівний матеріал для озеленення ділянки з кращих розплідників Європи і України. "Казковий сад" має заслужену репутацію надійного та відповідального партнера, який грамотно підходить до вибору товару, гарантує високу якість, знаходить індивідуальний підхід до кожного клієнта.