Компанія "Меридіан" турбується про своїх покупців. Ми хочемо, щоб ви обирали піддони та палети дерев'яні свідомо та зі знаннями як обрати якісну річ.

Спеціально для вас ми підготували рекомендації, що ви знали як обрати дерев’яні пелети!

Пелета (підон) - це допоміжна пакувальна споруда з дощок і брусків, яке має стандартні розміри, призначені для автоматичних навантажувачів і перевезення вантажу в морських контейнерах. Завдяки нескладній конструкції, доступності та стандартним розмірам він використовується не тільки на складах і в логістичних компаніях, але і в облаштуванні інтер'єрів у стилі еко.

Будь-які торговельні та промислові операції пов'язані з переміщенням, перевезенням і зберіганням вантажів. Щоб не зіпсувати сировину або готову продукцію під час транспортування, складування, важливо їх правильно зафіксувати. У цій справі не обійтися без спеціальних піддонів - підсобних засобів стандартних розмірів і форм, призначених для вантажно-розвантажувальних робіт.

Розрізняють палети одноразового і багаторазового використання. Перші виготовляють з нетривких матеріалів, наприклад, картону. Вони витримують не більше 1-2 використань, швидко руйнуються і підлягають утилізації. Багаторазові палети виробляють за уніфікованими стандартами з недорогої деревини, синтетичних смол або металу. Щоб купити піддони вигідно, потрібно впевнитися, що якість пропонованих матеріалів відповідає потрібному вам сорту.

Компанія "Меридіан" рекомендує купувати саме дерев’яні пелети, адже вони зручні в використанні та більш екологічні.

Піддони поділяються на різні сорти. Палети вищого сорту завантажували і транспортували три або менше рази. Це чисті, рівні, міцні палети без тріщин і дефектів деревини, які можна використовувати як за призначенням, так і в декорі інтер'єру. Перший сорт - це дерев'яні піддони, які були в перевезеннях більше трьох разів і не ремонтувалися, але також не мають забруднень і дефектів. Піддони другого сорту вже істотно забруднені і могли ремонтуватися після поломок. Дозволені тріщини розмірами до 3х30 см. Третій сорт може включати в себе піддони з необрізних пиломатеріалів, будь-якої якості та чистоти. Єдина вимога до такого піддона - це дотримання стандартних розмірів. Третій сорт не підлягає міжнародній сертифікації та призначений тільки для внутрішніх перевезень.

Більшість європіддонів роблять на автоматизованих виробництвах. Палети інших розмірів частіше роблять вручну на замовлення. В обох випадках процес складається з таких етапів:

  • дошки і брус нарізають на відрізки потрібної довжини в залежності від стандартів;
  • на три нижніх дошки встановлюють дев'ять брусків кубічної форми;
  • до брусків кріпляться поперечні дошки;
  • на поперечки прибивають настил з дощок.

У разі необхідності піддони знезаражують (прогрівають або обробляють антисептичними складами) і маркують відповідно до сертифіката. Ви можете купити дерев'яні піддони європейського стандарту, а також замовити будь-який інший розмір в нашій компанії.

Замовлення приймаємо на сайті через корзину або за номером телефону! У нас діє доставка власним транспортом по всій Україні! Якість перевірена роками!