Наша компанія ПП «Голд Сад» пропонує продаж яблук оптом

Яблуко — один із найпопулярніших і найдоступніших для нас фруктів. Їх можна їсти сирими, печеними, додавати у салати та до випічки. Вони — легкий і корисний сніданок та відмінний перекус в офісі чи школі, а також прекрасний ланч для людей, що піклуються про свою фігуру.

Яблука в нашому харчуванні відіграють дуже важливу роль. Звичайно, ми любимо їх за солодкість, соковитість, і їмо, щоб поласувати, але при цьому стаємо здоровішими, оскільки в організм надходять необхідні людині біологічно активні речовини. Вибираючи сорти для вирощування, ми шукаємо самі «солодкі», проте крім смаку, має значення і біохімічний склад плодів, а також здатність зберігати вітаміни при консервуванні, сушінні і заморожуванні.

Дослідження показало, що люди, які їли шматочки яблук до основного прийому їжі, почувалися більш ситими порівняно з тими, хто спожив яблучний сік, яблучне пюре або не вживав яблучних продуктів узагалі.

Як впливає вживання яблук на організм людини:

  • Дослідники вважають, що яблука більш поживні, оскільки вони менш енергетично насичені, але мають більше клітковини та об’єму.
  • Деякі натуральні компоненти у них можуть сприяти схудненню.
  • Яблука пов’язані з нижчим ризиком серцевої хвороби. Одна з причин може бути у тому, що яблука містять розчинні волокна, які можуть знижувати рівні холестерину в крові.
  • Можуть діяти як пребіотик та сприяти хорошим бактеріям кишківника
  •  Вони пов’язані з нижчим ризиком діабету
  • Речовини у яблуках можуть попереджувати рак
  • У яблуках є компоненти, що допомагають боротися з астмою
  • Яблука можуть бути корисні кісткам
  • Яблука можуть захищати від ушкодження шлунка від певних ліків
  • Яблука допомагають захистити наш мозок, зменшуючи ризик хвороб із пам’яттю

У цілому яблуку є ті ж компоненти, що і в яблучному соці. А завжди краще обирати з’їсти цілий фрукт, ніж просто випити сік, це здоровіший вибір.

Проте, краще вживати фрукти  у будь-якому вигляді, аніж не вживати їх зовсім. Покупка яблук оптом буде хорошою інвестицією  у Ваше здоров ’я.  Купивши яблука оптом, Ви не  лише зекономите гроші, а й матимете можливість приготувати чимало корисних яблучнихсмаколиків: джему, варення,кампотів, випічки тощо.

«Голд сад» пропонує купити яблука саме у нас,адже ми - підприємство з величезним потенціалом, багатим багажем досвіду та згуртованою командою професіоналів, що мають одну спільну мету - поставляти на ринок України та Росії хороші, екологічні та відбірні яблука оптом.

Їжте фрукти і залишайтеся здоровими!