Бетононасос - незамінна річ на будівництві. Допомагає знизити витрати та підвищити ефективність та швидкість роботи. Але, головне питання, як обрати автобетононасос в оренду?

Завдяки великій популярності монолітного формування каркасних будинків в останні роки популярність бетононасосів різко виросла. Важно знайти будівельний майданчик, який би не використовував на одному з етапів цей інструмент. Послуги бетононасосу включають в себе транспортування бетонних сумішей в кінцеву точку вкладання конструкції.

При цьому не кожна будівельна організація може дозволити собі покупку бетононасоса, так як такий вузькоспеціалізований інструмент є дорогим, при цьому використовуватиметься не кожного дня. Часто оптимальним рішенням є оренда бетононасоса на час будівництва. Таким чином ви економите не лише кошти, але й час.

Бетононасоси необхідні для заливки бетону в складних конструкціях або у важкодоступних місцях, так само при довгих роботах. Використання спецтехніки в монолітному будівництві значно скорочує час. Ефективність роботи підвищується в кілька разів: більш рівномірна укладання бетону, зниження витрат і простоїв гарантовані.

Компанія ВК Сервіс пропонує техніку таких провідних виробників, як MECBO CAP 4,40, Putzmeister 1005D, HBTS-90DII та багато інших. Доцільність послуг стаціонарних бетононасосів - довгострокова оренда на термін від 10 днів й більше. У цю вартість не входить монтаж-демонтаж бетононасоса, який включає в себе:

  • завантаження - вивантаження бетононасоса 7т (у разі відсутності баштового крана на об'єкті замовника здійснюється автокраном вантажопідйомністю 25т і більше);
  • доставка бетононасоса автотранспортом довжиною від 9м.

Автобетононасоси і бетононасоси з висотою подачі від 16 до 45м Ви можете орендувати у нас за найвигіднішими цінами і в зручний для Вас час. Наша компанія ТОВ «ВК Сервіс» працює цілодобово без вихідних. Ми гарантуємо високу якість обслуговування, а ціни на оренду бетононасосів вражають своєю лояльністю. Наші клієнти завжди впевнені в тому, що робота буде виконана своєчасно і якісно.

Абсолютною особливістю нашої компанії є те, що, замовивши оренду бетононасоса, ви отримуєте його в найкоротші терміни, так як у нас найбільший автопарк бетононасосів в Україні. Оренда бетононасоса скорочує терміни будівництва, підвищує якість виконаної роботи, що позитивним чином позначається на підвищенні ефективності будівельних робіт в цілому.

Однією з важливих переваг співпраці з нашою компанією є: спілкування напряму з відповідальною людиною, яка керує технікою що наймається.

Телефонуйте для консультації на вказані на сайті номери телефонів. Допоможемо в заливці бетону з використанням автомобільних бетононасосів або стаціонарних бетононасосів, звертайтеся в нашу компанію, ми швидко і якісно виконаємо цю роботу. У всіх наших співробітників великий досвід і необхідні знання для виконання будь-яких видів роботи в даній області, тому ми зекономимо вам час на пошуки спеціалістів.