В наш час, коли планета задихається від різноманітних вихлопних газів, не використовувати рідину для каталізатора, як мінімум, безвідповідально. Хорошим рішенням для Вас і планети буде рідина для каталізаторів adblue купити, яку пропонує наша фірма "Леоблу".

АдБлю - це спеціальна рідина для каталізатора, по своїй суті це 32,5% -й розчин сечовини, який дозволяє очистити і нейтралізувати вихлопні гази. У наш час автомобілі мають широке поширення, і велика їх частина працює на двигуні внутрішнього згоряння. Це призводить до неминучого забруднення навколишнього середовища.

Рідина для каталізаторів AdBlue(Адблю) спеціально розроблена для автомобілів, обладнаних системою селекційної редукції вихлопних газів SCR (селекційна каталітична нейтралізація) відповідно до екологічним стандартам EURO 4 і вище. Технологія селективного каталітичного відновлення SCR вимагає застосування реагенту —рідини AdBlue. AdBlue являє собою  водяний розчин технічної сечовини з концентрацією 32,5%  в демінералізованій воді (67,5%). Цей розчин вприскується у вихлопну трубу автомобіля і спалює тверді частини з палива, котрі попадають в систему відводу вихлопних газів в присутності каталізатору (пентаоксиду ванадію), а також розкладають шкідливі для оточення  окиси азоту (NOx), перетворюючи їх в абсолютно нешкідливі сполуки та воду.

Трохи про рідину Adblue. Отож, це:

  •     Безколірна рідина з можливим слабким запахом аміаку.
  •     Нетоксична, негорюча та не вибухонебезпечна рідина.
  •     Легко вступає в реакцію з різноманітними речовинами і матеріалами.
  •     При контакті з металами (цинк, алюміній, мідь, чавун, латунь) утворюються солі, котрі при потраплянні у каталізатор можуть вивести його з ладу.

 
У практиці застосування рідини AdBlue / Адблю на легкових і вантажних автомобілях існують деякі відмінності.

На вантажному автомобілі витрата складає орієнтовно 4% від споживання дизельного палива для Euro IV, 6% для Euro V і приблизно 3% для Euro VI. Витрата сечовини AdBlue вантажного автомобіля на 100 км - приблизно 1,5-2 літри. У середньому, вантажівка споживає приблизно 1500-2500 літрів AdBlue в рік в залежності від пробігу, типу автомобіля, стилю водіння і загального навантаження на автомобіль. Бак на 80 літрів дозволяє проїхати близько 5 000 км.

Витрата AdBlue на легковому автомобілі залежить від стилю водіння, типу поїздки, навантаження на транспортний засіб і умов навколишнього середовища і становить приблизно 1-3 літра на 1000 км. пробігу. В середньому, на повному баку сечовини AdBlue (обсягом від 5 до 30 літрів) можна проїхати приблизно 5 — 20 тис. км.