Напевно, усі ми бачили вироби із епоксидної смоли і мало хто після цього лишиться байдужим. Або, можливо, Ви бачили їх, але не може збагнути, що ж це за дивна заливка. Після нашого роз’яснення, ми переконані, що  Ви захочете її придбати. А в нашому магазині «Хімекс» епоксидна смола для заливки в наявності, до речі.

Перш ніж ознайомити Вас із особливостями нашого продукту, ми би хотіли нагадати, що епоксидна смола - це полімерний продукт, одержуваний хімічним об'єднанням епіхлоргідріна з різними органічними сполуками. Цей матеріал продається в рідкому вигляді і призначений для застосування в різних сферах. Для практичного використання епоксидної смоли необхідний затверджувач. Так, після змішування зі затверджувачем смола стає твердою і нерозчинною. Оболонки, що виникають із епоксидної смоли є водонепроникними і стійкими до дії вологи. Матеріал проявляє стійкість до атмосферних впливів і більшості хімічних речовин, а також відводить статичну електрику.

Процес полімеризації проходить довго, тому епоксидку широко використовують для заливки предметів. Це і ремонт поверхні ванни, і ізолювання деталей в промисловості, і створення декору. Покриття виходять стійкими до хімічних і механічних впливів.

Можна виділити і інші переваги «епоксидки»:

 - просте фарбування, в тому числі, після затвердіння;

 - практично вічний період експлуатації;

 - знижена токсичність в порівнянні з іншими олігомерами;

 - тривалий період зберігання олигомера і затверджувача;

 - висока гнучкість після полімеризації;

 - доступність придбання речовини в будь-якому обсязі.

Відзначимо, що смола і реагенти в герметично закритій тарі можуть зберігатися десятки років без втрати властивостей. Це одне з важливих переваг матеріалу. Замовивши нашу епоксидну смолу, Ви точно не будете розчаровані.

Епоксидна смола використовується для виробництва шаруватих матеріалів - композитів, армованих скловолокном, наприклад, корпусів яхт. На основі епоксидних смол виробляються різні матеріали, що застосовуються в різних галузях промисловості. Вуглеволокно і епоксидна смола утворюють вуглепластик (використовується як конструктивний матеріал в різних областях: від авіабудування до автомобілебудування). 

Смола може бути як однокомпонентною, так і двухкомпонентною, але саме матеріал для заливальних робіт продається у вигляді основного складу і затверджувача до нього. При дотриманні всіх технологій виходить виріб високої якості, який не дає усадки і вирівнюється по горизонтальному рівні, утворюючи рівну і гладку поверхню. Якість виробу, а також його зовнішній вигляд залишається тривалий час на високому утраті. Епоксидка не схильна до впливу сонячних променів, а також досить стійка до появи подряпин і тріщин. Необхідно пам'ятати, що підвищена температура в процесі експлуатації виробу призводить до виділення токсинів, а іноді і до плавлення компаунда.

Вся продукція в нашому магазині "Хімекс" - тільки високої якості  і ми впевнені, що Ви залишитеся задоволені! Будемо раді бачити Вас своїми покупцями!