Ціллю податкової амністії є спроба влади заробити на українцях. Саме так економісти прокоментували  ініціативи податкового комітету Верховної Ради щодо амністії. Люди будуть змушені виплатити 5% податку зі свого майна та заощаджень.

У першому читанні було прийнято законопроєкт №5153, про одноразове добровільне декларування активів фізичних осіб («податкова амністія»). Згідно з документом, всі громадяни повинні сплатити одноразовий збір: 5% щодо активів, розміщених на рахунках українських банків; 9% для розміщених за кордоном; 2,5% щодо вартості держоблігацій, придбаних у період з 1 січня 2021 року до 20 червня 2022 року, навіть якщо ці кошти зароблено легальним шляхом та було сплачено всі податки.

Але зверніть увагу, що з незрозумілих причин не потрібно декларувати вертоліт, літак, катер та яхту (по одному на одного громадянина)!

«Влада навіть не приховує, що хоче заробити на громадянах. Вони вже порахували, скільки доходу отримають додатково в бюджет з такої податкової амністії. Але питання постає в іншому, адже вони не зможуть проконтролювати кожного та скільки він витратив. А при ручному режимі перевірки, це створить нову можливість для корупції та зловживань!», - зазначив один з економістів.

Також Пенсійний фонд України назвав банки, які з 1 вересня мають виплачувати пенсії українцям. Саме таких банків, уповноважених ПФУ, які можуть робити пенсійні виплати налічується 19 штук. Пенсіонери, які досі отримували свою пенсію через «Укрпошту», мають до 1 вересня обрати один із цих банків і відкрити в ньому рахунок для отримання пенсії по новому!

Якщо у Вас виникли питання, то Ви завжди можете звернутися до нас. З нашою новою послугою - online консультацій, ми можемо відповісти на всі Ваші питання по skype.