Бюгельне протезування  одна з широкого спектру послуг, яку  блискуче надає наша стоматологічна клініка «Формула». Бюгельне  протезування - різновид протезування, яке передбачає застосування знімних протезів (на верхню/нижню щелепу). 

Протезування активно застосовується для маскування та заміщення дефектів зубного ряду, а також для лікування пародонтиту. Каркас конструкції бюгельного протезу складається із металевої, спеціалізованої дуги (на німецькій мові звучить як bugel), елементів кріплення (кламери та атачмени), базису (імітуючого десну) та ряду штучних зубів, створених в індивідуально за спеціальним відбитком ротової порожнини. Металевий каркас забезпечує рівномірний розподіл навантаження по всій щелепі.

Головні переваги:

Мобільність. Однією з головних переваг бюгельного протезу є його мобільність (наявність знімної конструкції). Пацієнт може без проблем знімати і одягати протез. Завдяки комфортному та міцному кріпленню, людина може жувати, посміхатися не відчуваючи дискомфорту. Зовнішньо даний протез ідеально заміщує зубний ряд, створюючи повноцінну здорову усмішку.

Довговічність. Бюгельний протез в порівнянні з іншими видами протезування демонструє прекрасні експлуатаційні властивості і відрізняється довговічністю. Завжди є можливість заміни деталей та корерції конструкції.

Комфорт в процесі експлуатації. Ці протези дуже прості в процесі експлуатації та догляду. Перевагою є надійна система фіксації, гігієнічність, прості правила догляду (мити протез можна чистою водою та зубною пастою). Конструкція складається з високоякісних, гіпоалергених матеріалів, які не наносять шкоди в процесі експлуатації.

Естетичність. Якісно виготовлений бюгельний протез поверне вам впевненість та красиву посмішку.

Показання до застосування бюгельних протезів

  • Двосторонні кінцеві дефекти зубного ряду (кінцевий дефект — відсутність задніх зубів, коли відсутні опори для виготовлення мостовидного протеза).
  • Односторонні кінцеві дефекти зубного ряду.
  • Дефекти зубного ряду в області задніх зубів з відсутністю більш 3-х зубів.
  • Дефекти зубного ряду в передньому відділі при відсутності більш 4-х зубів.
  • Дефекти зубних рядів у поєднанні із захворюваннями пародонту.
  • Множинні дефекти зубних рядів.

Отож, якшо Ви маєте одне із вищенаведених показань – Вам до нашої стоматологічної клініки «Формула». Наша клініка - одна з провідних клінік бізнес-класу в Києві. Постійне впровадження інновацій в роботу допомагає нам підтримувати репутацію і знаходитись в безперервному розвитку.

На всі види стоматологічних послуг видається сертифікат якості з гарантійним зобов'язаннями, зокрема на стоматологічне протезування даємо 2 роки гарантії.

Приєднуйтесь до рядів наших клієнтів і ми гарантуємо вам безболісне лікування, індивідуальний підхід і 100% стерильність!

Давайте зробимо Вашу посмішку здоровою і красивою разом!