Петля Гліссона - це широкий шкіряний ремінь-підвіска, що зручно охоплює потилицю та підборіддя. Зверху він надійно кріпиться до упору з тягою, величину якої можна регулювати залежно від показань.

Петля Гліссона, або тракційна петля, має ряд переваг у лікувальних цілях, а купити петлю Глісона  за доступною ціною можна на нашому сайті.

Вкрай необхідним інструментом вона буде для для людей, які проводять значний час у сидячому стані, або ж комп'ютером. Безпосередньо велика кількість людей часто хворіє на таку малоприємну хворобу, як остеохондроз шийного відділу. Це захворювання створює значну кількість проблем, негативно відбиваючись на роботі системи серця і судин, окрім того і на артеріальному тиску. Тому для тих, хто стикнувся з відповідними симптомами хвороб та хоче позбутися їх, важливо практикувати витягування шийних хребців за допомогою петлі Гліссона.

При витягуванні не можна використовувати вантажі більше 4-5 кг і саме застосування петлі має бути нетривалим у часі – вимушене тривале перебування на спині обов'язково змусить хворого послабити тягу або й зняти її зовсім.

Ще однією перевагою петлі Гліссона у лікувальних цілях є те, що її можна використовувати як тренажер для функціонального витягування всього хребта. Такий метод дозволяє відновлювати рух шиї в повному обсязі та зміцнювати її зв'язки та м'язи.
Рекомендуємо придбати даний продукт у нашому магазині, адже у сучасному ритмі життя важливо мати гнучке та рухливе тіло, відновленню якого може сприяти петля Гліссона.

Наступною перевагою при застосуванні петлі Гліссона у лікувальних цілях може стати поліпшення пам'яті, зору, та відновлення повноцінного сприйняття навколишнього світу.

З віком шийний відділ хребта стає більш вразливим до різного роду пошкоджень. Зміни, які виникають в структурі дисків, призводять до розвитку цілого ряду і неврологічних захворювань. Аби уникнути зайвих негативних проявів, важливо у лікуванні також використовувати петлю Гліссона.

Її можна застосовувати і в домашніх умовах, що робить значна частина населення. У домашніх умовах дана конструкціця  закріплюється на голові пацієнта і фіксується за допомогою застібок. Ремені рівномірно охоплюють підборіддя і підтримують голову по обидва боки, утворюючи загальну лямку в верхній частині пристосування.

Ключовою перевагою використання петлі Гліссона у лікувальних цілях є те, що її можна використовувати при лікуванні міждискових та шийних гриж. Окрім того, регулярне застосування даного засобу сприяє повній релаксації тіла.

Тож, якщо Ви стикнулися з вищесказанами проблемами, або ж хочете відновити гнучкість та пружність тіла, рекомендуємо завітати у каталог нашого магазину Альціона та придбати петлю Гліссона вискої якості. Петля, яку ми реалізуємо, виготовляється з багатошарового антибактерицидного матеріалу. Не допускає виникнення «випадкового» пікового навантаження. Добре миється, стерилізується. Володіє високою міцністю і зносостійкістю.