Кожне приміщення де збирається багато людей обслуговується клінінговою компанією або просто наймає людину для прибирання. Проте, давно відомо, що чисто там де не смітять. Наша компанія пропонує альтернативу постійноу виснажливому прибиранню - автомати для чищення взуття!

Для поліпшення якості сервісу, підняття іміджу закладу та підвищення комфорту клієнтів вам може знадобитися купити машинки для чищення взуття.

Наша компанія пропонує широкий асортимент спеціалізованого обладнання, за допомогою якого здійснюється автоматизоване очищення взуття від пилу, різних забруднень. Таким чином, до вашого приміщення будуть заходити люди у чистому взутті.

Серед апаратів для чищення взуття є один особливий - апарат для чищення взуття з купюроприйомником. За певний час такий апарат вам повністю окупиться! Одним з найкращих є - автоматичні машинки для чищення взуття Ronda 30 FC Standard є комерційним варіантом машинки з монетоприймачем. Подібний агрегат ідеальний для застосування в торгових центрах, бізнес-центрах, на вокзалах тощо.

Універсальна автоматична машинка стане ідеальним варіантом для готелю, СПА-салону, аквапарку, медичного центру, стоматологічної клініки і не тільки.

Зараз все більша кількість великих торгових і бізнес-центрів встановлюють машини для чищення взуття на вході, при цьому кожен бажаючий може безперешкодно скористатися послугою очищення своїх черевиків.

Машини для чищення взуття все більше користуються попитом, однак мають як плюси, так і мінуси.

плюси:

  • в порівнянні з ручною чисткою машинка обробляє взуття ефективніше;
  • обробка однієї пари займає всього 20 секунд;
  • проста експлуатації;
  • відсутність вашої участі в процесі чистки.

мінуси:

  • потрібно вчасно додавати крем для взуття;
  • потрібно вчасно чистити апарат.

Плюсів для придбання апарату для чищення взуття в рази більше!

Наша компанія ProfilGate подбає, щоб у вашому домі та на підприємстві завжди було чисто і затишно - незалежно від погоди та пори року.

У нас ви можете купити апарат для чищення взуття трьох видів: побутовий, офісний та промисловий. Назви безпосередньо вказують на сферу застосування обладнання. Побутові машинки відмінно підійдуть для використання в заміських будинках та квартирах. Завдяки своїй компактності і потужності, таке обладнання є незамінним на невеликих підприємствах. Варто встановити апарат чищення взуття в холі фірми і підлога у приміщенні в будь-який час року буде чистою. Промислові чистилки добре зарекомендували себе при використанні в цехах, заводах, будівництвах. Потужний двигун може очистити навіть від металевої стружки!

Швидко доставимо вам наше обладнання в будь-який куточок України. Замовлення приймаємо на сайті за активним посиланням.